- výkon: 1 200 W
- přednastavené programy
- příjemná manipulace
- 6 sekacích nožů je opatřeno titanovou vrstvou
- 2 nádoby o objemu 0,8 l a 1 l z tritanu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Smoothie Nutri mixér SENCOR SNB 6600BK

Výborný parťák při zdravém životním stylu
Smoothie Nutri mixér Sencor SNB 6600BK promění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další super potraviny na lahodné smoothie, které dodá vašemu tělu potřebné živiny a vitamíny. S jeho pomocí si můžete vytvořit super výživné koktejly na celý den. Díky nožové jednotce a rychlému zpracování se zachovávají maximální hodnoty vitamínů a minerálů v mixovaných ingrediencích. Skvěle se hodí i pro přípravu rostlinných mlék a dětských příkrmů. Veškeré příslušenství mixéru lze omývat v myčce na nádobí.

Účinnější Nutri Smart Blending technologie
Je vybaven přednastavenými programy Blend a Extra Blend, které přizpůsobují rychlost otáček. Po dokončení se automaticky zastaví. Rychlost si můžete navolit i manuálně pro individuální ovládání. Pulzním spínačem dovedete přístroj ke krátkodobému maximálnímu výkonu 1 200 W, který bez problémů rozdrtí i led.

Sekací jednotka
Vysoce kvalitní nožová jednotka je pro maximální výsledky osazena hned 6 noži, které zajišťují rovnoměrné mixování surovin bez hrudek v extra rychlém čase. Jsou vyrobené z nerezové oceli a jejich povrch tvoří titanová vrstva, která snižuje oxidaci surovin a zachová v nich maximum živin.

Extrémně odolné nádoby
Součástí mixéru jsou speciálně navržené nádoby o objemu 0,8 l a 1 l z odolného tritanu. Nádoby jsou zároveň vhodné pro skladování a přenášení. Jsou opatřené víčky a jedno má dokonce praktické pítko. Tritan disponuje řadou výhod. Zachovává si svůj čirý vzhled, je extrémně pevný a odolný vůči mechanickému poškození, vyniká svou odolností vůči teplu a stabilitou materiálu, který nepohlcuje chutě ani pachy.
| Typ přístroje | Mixér stolní |
|---|
| Objem nádoby | 1,00 l |
|---|
| Nástavec na šlehání | Ne |
|---|
| Drcení ledu | Ano |
|---|---|
| Počet rychlostí | 1 |
| Příkon | 1200 W |
|---|
| Materiál nádoby | Tritan |
|---|
| Výška | 24,30 cm |
|---|---|
| Šířka | 19,50 cm |
| Hloubka | 19,00 cm |
| Hmotnost | 3,1 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.