- objem 20 l
- mikrovlnný výkon 700 W
- výkon grilu 1 000 W
- průměr otočného talíře 25,5 cm
- 95minutový časovač
- 5 úrovní výkonu
- rozmrazování dle váhy a času
- 2 režimy kombinovaného vaření
- předprogramované vaření (8 menu)
Doporučené služby
Další možnosti financování

Mikrovlnná trouba Sencor SMW 5220

Dokonalé spojení předností mikrovln a grilu
Mikrovlnná trouba Sencor SMW 5220 v sobě spojuje rychlost mikrovlnného ohřevu s účinností grilu. K dispozici vám jsou 2 režimy kombinovaného vaření pro ještě chutnější pokrmy. S mikrovlnným výkonem 700 W a výkonem grilu 1 000 W bude vaše jídlo vždy rychle a efektivně připraveno. V nabídce máte na výběr až 8 menu předprogramovaného vaření a všechny vaše potřeby dostatečně uspokojí 5 úrovní výkonu. Pro jednoduché vaření je k dispozici ohřev s časovačem nastavitelným až na 95 minut.

Uživatelsky velice přívětivá
Dokáže rozmrazit vaše potraviny účinným způsobem dle jejich váhy a času. Pro vaše ještě větší pohodlí můžete využít funkci odloženého startu. Velice praktické je i vícestupňové vaření, u nějž je možné naprogramovat 2 sekvence vaření. Na ukončení zvoleného programu ohřevu či grilování vás upozorní akustická signalizace. Pro větší bezpečí je mikrovlnná trouba opatřena dětskou pojistkou.
| Typ přístroje | Mikrovlnná trouba |
|---|---|
| Typ mikrovlnky | S grilem |
| Výkon mikrovlny | 700 W |
|---|---|
| Výkon grilu | 1000 W |
| Otevírání dvířek | Levé |
|---|---|
| Ovládání | Mechanické |
| Průměr talíře | 25,5 cm |
| Možnost vestavby | Ne |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Gril | Ano |
|---|---|
| Horký vzduch | Ne |
| Vnitřní povrch | Lakovaný |
|---|
| Objem | 20,00 l |
|---|---|
| Výška | 25,80 cm |
| Šířka | 44,00 cm |
| Hloubka | 35,50 cm |
| Hmotnost | 11,2 kg |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.