Doporučené služby
Další možnosti financování
SMS 7500BK
Holicí strojek


Rychlé a stylové oholení
Dokonale upravené vousy během pár minut i doma, bez nutnosti návštěvy salonu. S vysokorychlostním pánským holicím strojkem Sencor SMS 7500BK je to hračka. Výkonný, tichý a přesný pomocník s dvojitým nerezovým kroužkovým břitem zvládne měkké i tvrdé vousy.
Klíčové vlastnosti
- výkonný BLDC motor pro rychlé holení
- 2 rychlosti – Standard a Turbo
- nerezový břit pro tvrdé i měkké vousy
- 3D plovoucí hlava pro lepší flexibilitu
- určeno pro suché i mokré holení
- prémiové dárkové balení

Bleskový výkon ve 2 režimech
Výkonný BLDC motor zajišťuje rychlé a tiché holení. Strojek nabízí 2 rychlosti, Standard a Turbo, díky nimž upravíte vousy efektivně a pohodlně. Holení přizpůsobíte hustotě vousů i typu pokožky. A navíc bez podráždění.
Dvojitý nerezový břit pro všechny typy vousů
Dvojitý kroužkový břit z nerezové oceli zvládne jak tvrdé strniště, tak jemné vousy. Zajišťuje přesný a šetrný střih, který minimalizuje podráždění a poskytuje hladkou pokožku po každém tahu.


Dokonalé oholení s 3D hlavou
Plovoucí 3D hlava kopíruje tvary obličeje a krku. Umožňuje rovnoměrné oholení bez vynechaných míst, dokonce i v obtížně přístupných partiích, kde běžné strojky často selhávají.
Vše pod kontrolou
Indikátor baterie vás upozorní na nutnost čištění, aktivaci bezpečnostního zámku nebo dobití. Při 5–20 % kapacity baterie svítí červeně. Pod 5 % bliká, aby signalizoval, že je nejvyšší čas na nabití.


Elegantní dárek pro každého muže
Holicí strojek Sencor SMS 7500BK ve stylovém dárkovém balení je ideální dárek pro otce, manžela i syna. Kombinuje praktičnost a eleganci, která potěší každého muže.
Obsah balení
- holicí strojek
- ochrana břitu
- cestovní pytlík
- čisticí kartáček
- úložná základna
| Určení | Pánské |
|---|---|
| Typ přístroje | Holící strojek pánský |
| Typ strojku | Frézkový |
|---|
| Mokré holení | Ano |
|---|
| Napájení | Aku |
|---|
| Doba nabíjení | 90 min |
|---|
| Výška | 16,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 63,00 cm |
| Hloubka | 63,00 cm |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.