Elegantní společník pro každého muže? Elektrický holicí strojek Sencor SMS 2100WH se díky dvojité hlavě a 3D plovoucímu systému dokonale přizpůsobí každé tváři. Micro Touch technologie zajišťuje přesné vedení, strojek se dobíjí přes USB-C a na jedno nabití vydrží v provozu až 60 minut.
Elektrický holicí strojek Sencor SMS 2100WH

Klíčové vlastnosti:
- duální 3D plovoucí holicí hlava pro pohodlné holení všech kontur
- nerezové břity pro dlouhou životnost a hladký skluz
- Micro Touch systém pro jednoduché ovládání

Perfektní oholení během chvilky
Dopřejte si hladké a přesné oholení s pánským strojkem Sencor SMS 2100WH. Perfektně se přizpůsobí tvarům vaší tváře a nerezové břity se postarají o dlouhou výdrž i plynulý skluz. Upravený a svěží vzhled nikdy nebyl dostupnější.

Přizpůsobí se každému obličeji
Díky dvojité 3D plovoucí hlavě se strojek dokonale přizpůsobí rysům tváře. Flexibilní pohyb hlav šetrně kopíruje kontury, minimalizuje podráždění a zajišťuje maximální pohodlí při holení.

Síla nerezové oceli
Ostré břity z kvalitní nerezové oceli si poradí i s hustými vousy a zajistí dokonale hladké oholení. Díky své odolnosti mají dlouhou životnost a zároveň nabízejí plynulý skluz.

Intuitivní ovládání pro každý tah
Ergonomické provedení strojku v kombinaci s Micro Touch systémem zajišťuje pohodlné a přesné ovládání. Každý pohyb máte dokonale pod kontrolou, snadno tak dosáhnete skvělých výsledků i na hůře dostupných místech obličeje.

Ideální na cesty
S váhou pouhých 113 g a praktickými rozměry se strojek Sencor SMS 2100WH snadno vejde do každé tašky. Jeho baterie zajistí až 60 minut provozu, takže se na něj můžete spolehnout i mimo domov. Díky nabíjení přes USB-C jej rychle dobijete.

Styl, co nikdy nezestárne
Není jen praktickým přístrojem pro každodenní péči, ale i estetickým doplňkem do koupelny. Díky bílé barvě elektrický strojek působí elegantně a moderně a poslouží jako vhodný dárek pro každého gentlemana.
| Určení | Pánské |
|---|---|
| Typ přístroje | Holící strojek pánský |
| Typ strojku | Frézkový |
|---|
| Typ holící hlavy | Plovoucí |
|---|---|
| Zastřihovač | Ne |
| Napájení | Aku |
|---|---|
| Doba chodu | 60 min |
| Doba provozu (aku) | 60 min |
| Doba nabíjení | 60 min |
|---|
| Výška | 6,43 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,03 cm |
| Hloubka | 2,88 cm |
| Hmotnost | 113 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.