- maximální špičkový výkon 80 W
- dynamický zvuk se silnými basy
- DSP – digitální zvukový procesor s módy
- frekvenční odezva 45 Hz až 20 kHz
- vstup Bluetooth 5.3, optický, HDMI (ARC), USB
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Aktivní repro SENCOR SMC BS10 2.0

Dynamický zvuk
Aktivní regálové reproduktory SMC BS10 2.0 od značky SENCOR vám umocní zážitek z hudby a posílí mluvené slovo. Tyto dva dvoupásmové elegantní reproduktory vám poskytnou čistý dynamický zvuk s velmi silnými basy. Jejich maximální špičkový výkon 80 W je plně dostačující pro domácí poslech. Jsou vhodné pro propojení s mobilním telefonem, tabletem, televizorem i gramofonem. Jejich frekvenční odezva je 45 Hz až 20 kHz.

Basy co vyzývají k tanci
Aktivní reproduktory SENCOR mají vestavený digitální zvukový procesor DSP, který nabízí zvukové módy jako Movie, Music nebo Dialog. Naprosto vás svým zvukem vtáhnou do světa hudby, filmu i mluveného slova. Výšky a basy můžete nastavit manuálně. Lze je pouštět několika způsoby. Pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 5.3, přes digitální optický nebo HDMI vstup s funkcí ARC, analogový RCA vstup nebo USB. Vychutnejte si jejich prostřednictvím hudbu celým svým tělem.
| Typ přístroje | AV reprosoustava |
|---|
| Výkon | 80 W |
|---|
| Určeno pro | TV |
|---|
| Maximální frekvence | 20 kHz |
|---|---|
| Minimální frekvence | 45 Hz |
| Bluetooth | Ano |
|---|---|
| Připojení | Bluetooth |
| Počet reproduktorů | 2.0 |
|---|---|
| Digitální zvukový procesor DSP | Ano |
| Impedance | 4 Ohm |
| Citlivost | 85 dB |
| Typ soustavy | Aktivní |
| Barva | Černá |
|---|
| Výška | 22,30 cm |
|---|---|
| Šířka | 15,00 cm |
| Hloubka | 16,80 cm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.