- maximální výkon 30 W
- přehrávání CD/MP3/CD-R/CD-RW
- bezdrátové propojení pomocí Bluetooth
- FM rádio s funkcí RDS
- přehrávání z USB
- linkový vstup (3,5 mm stereo jack)
- hliníkový design
Doporučené služby
Další možnosti financování

Mikrosystém Sencor SMC 4300BR

Sencor SMC 4300BR s působivým zvukem
Toužíte během poslechu hudby po čistém a působivém zvuku? Mikrosystém Sencor SMC 4300BR v prémiovém hliníkovém provedení s maximálním výkonem 30 W se vám o něj postará. Reproduktor zajistí ozvučení i větší místnosti ve vaší domácnosti. O dokonalý přehled nad nastavením se pro změnu postará do oranžova laděný LED displej.

Mnoho formátů a snadné propojení
Reproduktory mikrosystému Sencor SMC 4300BR nabízí přehrávání mnoha formátů v podobě klasického CD, oblíbeného MP3 nebo CD-R a CD-RW. Hudbu si snadno pustíte i ze svého mobilního telefonu nebo tabletu, kdy dojde k propojení pomocí Bluetooth s dosahem až 20 metrů. Vhod vám přijde i USB port nebo linkový vstup (3,5mm stereo jack). V případě potřeby můžete využít funkci digitálního FM rádia (40 předvoleb) s funkcí RDS, která zobrazí na displeji jméno interpreta i název skladby.

Komfortní každodenní používání
Mikrosystém od značky Sencor nabízí čistý zvuk s frekvenční odezvou 84 Hz až 16 kHz. Plně k dispozici je funkce ekvalizér s 5 režimy pro nastavení dle žánrů. Mají podobu: plochý, vážná hudba, pop, rock nebo jazz. O pohodlnější ovládání se postará dálkový ovladač. V případě, kdy zařízení nezaznamená aktivitu, přechází automaticky do režimu spánku a tím vám i spoří energií.
Technická specifikace
Základní informace
- SMC 4300BR MIKROSYSTEM S BT SENCOR
- Druh reproduktoru: Mikrosystém
- Napájení: Síťové
Funkce
- CD mechanika: Ano
- FM: Ano
- Hodiny: Ano
Vlastnosti zvuku
- Frekvenční rozsah: od 84 Hz
- Frekvenční rozsah: do 16000 Hz
- Výkon (RMS): 30 W
- Podporované audio formáty: CD,/MP3/CD-R/CD-RW
Konektivita
- Bluetooth: Ano
- USB: Ano
Obsah balení
- SMC 4300BR MIKROSYSTEM
- Bezdrátový ovladač
- Návod k obsluze
| Typ přístroje | Mikrosystém |
|---|
| Podpora DivX | Ne |
|---|---|
| Podpora MP3 | Ano |
| Kazetová mechanika | Ne |
|---|---|
| Max. kapacita paměťové karty | Ne |
| Přehrávání DVD | Ne |
|---|---|
| Počet předvoleb FM | 40 |
| FM tuner | Digitální |
| Přehrává z USB | Hudba |
| Výstup zvuku | Ne |
|---|---|
| Audio vstup | Ano |
| Bluetooth | Ano |
|---|---|
| USB | Ano |
| Hloubka (reproduktoru) | 12,9 cm |
|---|---|
| Šířka (reproduktoru) | 15,5 cm |
| Výška (reproduktoru) | 25,4 cm |
| Hloubka (hlavní jednotky) | 24,5 cm |
| Šířka (hlavní jednotky) | 18,0 cm |
| Výška (hlavní jednotky) | 13,5 cm |
| Hmotnost | 4,2 kg |
| Barva | Černo-stříbrná |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.