- obrazovka 65" (164 cm)
- D-LED panel s rozlišením Ultra HD (3840 × 2160)
- podpora HDR10
- ovladač Magic Remote
- hlasový asistent AI ThinQ
- tunery DVB-T/T2/C/S/S2
- 2× USB, 3× HDMI
- reproduktory 2 ×10 W
- standard VESA 200 × 200
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Smart televizor 65" Sencor SLE 65US804B

Zážitek z filmů jako v kině
sencor SLE 65US804B je chytrá televize do moderní domácnosti. Obrazovka o úhlopříčce 164 cm s rozlišením Ultra HD a širokým pozorovacím úhlem 178° se výborně hodí do obývacího pokoje, kde může oblíbené pořady sledovat celá rodina. Operační systém WebOS SMART TV 5.0 je plně v českém jazyce (lze si vybrat z mnoha světových jazyků) a má pohodlné a jednoduché ovládání. Díky čtyřjádrovému procesoru ARM Quad Core CA55 má televize plynulý chod ve všech nabídkách. Odezva obrazovky je 6,5 ms. Jas 260 cd/m². Samozřejmostí je nastavení kanálů televize sencor dle oblíbených stanic a přístup do hybridního vysílání HbbTV, které nabízí rozšířený divácký zážitek díky propojení s internetem pomocí Wi-Fi modulu.

Dobrodružství na dosah
K televizi obdržíte vedle běžného ovladače také ovladač Magic Remote, který umožňuje ovládání pohybem a hlasem. Objevte nové seriály, filmy, populární show nebo aktuální zpravodajství díky široké nabídce světových streamovacích služeb jako je Netflix, Disney+, Amazon Prime a YouTube včetně domácích. Vybrané služby mají dokonce vlastní tlačítka, takže stačí jediné stisknutí, a jste u oblíbeného pořadu. K dispozici je elektronický programový průvodce EPG. Pokud naopak potřebujete omezit některé funkce televize, můžete využít rodičovský zámek.

Sdílejte vaše zážitky
Chcete-li se s přáteli podělit o video ze svatby, fotografie z dovolené nebo jiný obsah z vašeho telefonu, využijte funkci Wi-Fi zrcadlení obrazu, která pomocí 2,4/5 GHz Wi-Fi modulu promítne váš displej na televizi. Při sledování jistě oceníte kvalitní stereo reproduktory se zvukem Dolby Digital Plus a reálným výkonem 2 × 10 W. V menu televize sencor můžete nastavit zvuk podle prostředí. K připojení soundbaru nebo systému domácího kina pak poslouží optický audio výstup. Pokud naopak potřebujete trochu soukromí, k dispozici je 3,5mm jack výstup pro sluchátka. Televizi má odnímatelné stojánky pro umístění na stůl. K zavěšení na stěnu slouží standard VESA 200 × 200.
| Typ přístroje | LED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 65"/164 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 65,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 164,00 cm |
| Frekvence | 60 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160 px) |
| Kvalita obrazu | HDR10 |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Typ obrazovky | LED |
| Doba odezvy | 6,5 |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| Operační systém | WebOS |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C2/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C2 |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ne |
| Smart TV | Ano |
| Časovač vypnutí | Ano |
|---|---|
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ano |
| Komponentní vstup YPbPr | Ano |
|---|---|
| Konektory | USB, HDMI |
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ano |
| USB | 2× |
| VGA | Ano |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | F |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 102 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 101 kWh |
| Energetická třída | F |
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Výška | 90,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 144,60 cm |
| Hloubka | 26,90 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 90,2 x 144,6 x 26,9 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 83,4 x 144,6 x 7,9 |
| Hmotnost | 20,7 kg |
| VESA uchycení | 200 × 200 |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.