- úhlopříčka 65"/164 cm
- QLED panel 4K UHD s Quantum Dot technologií
- systém WebOS s „magickým“ ovladačem
- technologie MEMC a HDR10/HLG
- herní režimy s nízkou latencí
- 4 vestavěné reproduktory Dolby Digital Plus
- podpora Apple AirPlay, Google Assistant a AI ThinQ
- 3× HDMI, AV in, RJ45, optický výstup, 2× USB 2.0 (5 V 0.5 A), Bluetooth 5.0 s LG Sound Sync, Wi-Fi
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

QLED televize Sencor SLE 65Q871B

Jako kino v obývacím pokoji
QLED televize Sencor SLE 65Q871B přináší dokonale živý obraz díky pokročilé technologii Quantum Dot, která využívá vrstvu nanokrystalů s modrým LED podsvícením. Výsledkem je mimořádně čisté bílé světlo, živější barvy, vyšší jas a široké barevné spektrum. Obrazové technologie MEMC a HDR10/HLG se postarají o plynulý obraz, dynamický kontrast a barvy. Oceníte je při sledování sportu i filmových trháků. Televize má úctyhodnou úhlopříčku 65" (164 cm) a rozlišení 4K. Užijete si tak ostrý a detailní obraz, který je čitelný i z většího úhlu sledování – jako v kině.

Intuitivní operační systém
Chytrá televize SENCOR zaujme elegantním bezrámečkovým provedením. je vybavena výkonným čtyřjádrovým procesorem, který pohání operační systém webOS. Čeká vás svižné a intuitivní ovládání televize s přístupem k široké škále streamovacích služeb jako Netflix, Disney+, HBO MAX či YouTube. Nechybí podpora domácích platforem jako Oneplay. O kvalitní zvuk se postarají 4 vestavěné reproduktory. Hráči ocení herní optimalizaci pro PlayStation, Xbox nebo Nintendo, která zahrnuje režimy jako FPS, RPG či RTS, dále i nízkou latenci a další funkce pro plynulé hraní.

Ovládejte „magickým“ ovladačem
Součástí balení je kromě základního i Magický ovladač, se kterým lze televizor ovládat gesty, pohybem nebo hlasem. Ovládání je rychlé, přehledné a přirozené – snadno přepnete program, spustíte aplikaci nebo upravíte nastavení bez klikání. Kombinace chytrého ovládání a promyšleného designu přinese komfort při sledování oblíbených pořadů i hraní her. Televize SENCOR pěkně doplní váš interiér. Centrální noha zajišťuje stabilitu na povrchu a díky podpoře uchycení na zeď pomocí standardu VESA 200 × 200 ji můžete jednoduše zavěsit jako v kině a ušetřit místo.
| Typ přístroje | QLED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 65"/164 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 65,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 164,00 cm |
| Frekvence | 60 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160 px) |
| Kvalita obrazu | HLG, HDR10 |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Typ obrazovky | QLED |
| Stojan | Středová noha |
|---|
| Operační systém | WebOS |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C2/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C2 |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ne |
| Smart TV | Ano |
| Časovač vypnutí | Ano |
|---|---|
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ano |
| SPDIF | Ano |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI, Jack 3,5 mm |
|---|
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ano |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| VGA | Ano |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | F |
|---|---|
| Energetická třída | F |
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 24 W |
| Výška | 86,80 cm |
|---|---|
| Šířka | 144,60 cm |
| Hloubka | 28,00 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 86,8 x 144,6 x 28 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 83,4 x 144,6 x 7,9 |
| Hmotnost | 21,0 kg |
| VESA uchycení | 200 × 200 |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.