Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování
SLE 50Q871B
50" QLED televizor


QLED televize pro každodenní relax i zábavu
Televizor Sencor SLE 50Q871B je prémiovým modelem s technologií QLED. Je kombinací luxusního designu, inteligentních funkcí a výkonu bez kompromisů pro maximální pohodlí a každodenní zábavu.
Klíčové vlastnosti
- QLED – Quantum Dot technologie
- operační systém webOS
- technologie MEMC
- HDR10 – dynamický rozsah barev a jasu
- široký barevný gamut
- optimalizace pro herní konzole
Vynikající obraz s technologií QLED
S Quantum Dot technologií zvládne televizor zobrazit skutečně čisté bílé světlo, umožňuje nastavit nejvyšší hodnoty jasu a nabízí širokou škálu barev s miliardou barevných odstínů. Jeho prémiová obrazová kvalita uspokojí i náročné diváky.

Dynamický rozsah barev a živý obraz
O nadstandardní kvalitu obrazu se postarají formáty WCG, HDR10 a HLG. Širší barevný gamut nabízí sytější barvy a více odstínů. Díky dynamickému rozsahu barev a jasu, realistickému podání světlých i tmavých scén a živému obrazu si užijete sledování filmů, sportu či hraní her.


Plynulý obraz s technologií MEMC
Pomocí technologie Motion Estimate and Motion Compensation (MEMC) jsou zaručeny lepší a rychlejší přechody mezi jednotlivými snímky. Akční scény, sportovní přenosy či rychlé hry budou mítplynulý obraz bez rozmazání.
Intuitivní systém webOS
Přehledné rozhraní, snadné hlasové ovládání přesAI ThinQ a okamžitý přístup k aplikacím obstarává operační systém webOS. Je spojením jednoduchosti, rychlosti a inteligentních funkcí, které zajistí prémiový uživatelský zážitek a pohodlné každodenní sledování pořadů.


Široká nabídka streamovacích platforem
Rozhraní webOS SMART TV zajišťuje rychlý přístup k bohaté nabídce světových i lokálních aplikací a filmoték. Najdete zde oblíbené světové aplikace Netflix, Amazon Prime, HBO MAX, Disney+ a YouTube. Z českých máte na výběr třeba Oneplay, Skylink CZ, Televize Seznam, SledovaniTV, Pohádky, Lepší.TV nebo Kuki.
Optimalizace pro herní konzole
Televize SLE 55Q871B je připravena poskytnout vám dokonalý herní zážitek díky optimalizaci herních režimů FPS, RPG, RTS, Sport, podpoře VRR, Black & White Stabilizeru a nízké latenci pro maximální odezvu. K dispozici máte též možnost přizpůsobení obrazu s režimem Dark Room.

Elegantní bezrámečkový design
Minimalistický bezrámečkový design vám umožní skutečně se ponořit do sledování filmů. Televizor SLE 55Q871B se bude vyjímat v každém moderním interiéru zásluhou prémiového a elegantního vzhledu s kovovým tělem a centrální nohou.

Prostorový zvuk, který vás obklopí
Hraní her či sledování filmů ještě více podpoří zvuk s jasnými výškami a hlubokými basy. Vestavěné reproduktory s Dolby Digital Plus vytvářejí křišťálově čistý a podmanivý prostorový zvuk.

Obsah balení
- televizor
- chytrý ovladač
- základní dálkový ovladač
| Typ přístroje | QLED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 50"/126 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 50,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 126,00 cm |
| Frekvence | 60 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Kvalita obrazu | HDR10 |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Typ obrazovky | QLED |
| Stojan | Středová noha |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C2/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C2 |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | WebOS |
|---|
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI, Jack 3,5 mm |
|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
|---|---|
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ano |
| SPDIF | Ano |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ano |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | F |
|---|---|
| Energetická třída | F |
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 24 W |
| Výška | 67,80 cm |
|---|---|
| Šířka | 111,10 cm |
| Hloubka | 28,00 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 67,8 x 111,1 x 28 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 64,3 x 111,1 x 7,5cm |
| Hmotnost | 12,2 kg |
| VESA uchycení | 200 × 200 |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.