LED televize, úhlopříčka 40"/100 cm, rozlišení Full HD 1920x1080px, D-LED, jas 180cd/m², tunery DVB-T2/C/S2, výstupní výkon 2 × 8 W, 2× HDMI, USB 2.0, CI+, VESA: 200 × 200
Produkt již není v prodeji.
Vybrat alternativu
LED televize
Sencor SLE 40F19TCS
Úhlopříčka displeje 100 cm (40"), FULL HD
HD DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Přehrávání a záznam na disk USB
Obraz:
Úhlopříčka displeje 100 cm (40")
Full HD
Rozlišení 1920 × 1080 bodů
D-LED
Jas 180 cd/m²
Odezva 9,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 1920 × 1080/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (Skylink FastScan ladění)
PAL/SECAM BG/DK/I
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 8 W
Vstupy a výstupy:
2× HDMI (1xARC), Mini AV in, Composite in, koaxiální, USB 2.0 (5 V 0.5 A), Sluchátkový výstup
Rozhraní CI+
Přehrává:
Video: AVI, MP4, MOV
Audio: MP3, AAC
Obrázky: JPEG, JPG
Textové: TXT
Ostatní:
Nahrávání na disk USB(formát REC-TS) / přehrávání z disku USB
Timeshift
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, ROM
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Hotel Mode (Hotelový režim)
Napájení, spotřeba a rozměry:
Příkon: AC ~100-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 55,9 x 89,3 x 20,7 cm
Rozměry bez stojanu: 51,2 x 89,3 x 8,6 cm
Stojan boční nohy
Hmotnost: 5,4 kg
VESA: 200 × 200
Sencor SLE 40F19TCS
Úhlopříčka displeje 100 cm (40"), FULL HD
HD DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Přehrávání a záznam na disk USB
Obraz:
Úhlopříčka displeje 100 cm (40")
Full HD
Rozlišení 1920 × 1080 bodů
D-LED
Jas 180 cd/m²
Odezva 9,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Příjem signálu:
DVB-T2 (H.265, max. 1920 × 1080/60p)
DVB-T
DVB-C
DVB-S2 (Skylink FastScan ladění)
PAL/SECAM BG/DK/I
Zvuk:
Výstupní výkon 2 × 8 W
Vstupy a výstupy:
2× HDMI (1xARC), Mini AV in, Composite in, koaxiální, USB 2.0 (5 V 0.5 A), Sluchátkový výstup
Rozhraní CI+
Přehrává:
Video: AVI, MP4, MOV
Audio: MP3, AAC
Obrázky: JPEG, JPG
Textové: TXT
Ostatní:
Nahrávání na disk USB(formát REC-TS) / přehrávání z disku USB
Timeshift
OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, ROM
Elektronický programový průvodce EPG
Teletext
Hodiny, časovač
Rodičovský zámek
Hotel Mode (Hotelový režim)
Napájení, spotřeba a rozměry:
Příkon: AC ~100-240V, 50/60 Hz
Rozměry se stojanem: 55,9 x 89,3 x 20,7 cm
Rozměry bez stojanu: 51,2 x 89,3 x 8,6 cm
Stojan boční nohy
Hmotnost: 5,4 kg
VESA: 200 × 200
Obecné
| Typ přístroje | LED televize |
|---|
Úhlopříčka
| Úhlopříčka v palcích/cm | 40" / 100 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 40,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 100,00 cm |
Displej
| Rozlišení | Full HD (1920 x 1080) |
|---|---|
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Typ obrazovky | LED |
| Doba odezvy | 9,5 |
| Pozorovací úhel | 178°/178° |
Vlastnosti
| Stojan | Boční nohy |
|---|
Tunery
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S/S2 |
|---|---|
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVB-T/T2 HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
Výbava
| CI slot | Ano |
|---|
Konektory
| Konektory | HDMI/USB |
|---|
Funkce
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
|---|---|
| Záznam TV vysílání na USB | Ano |
Komunikace a porty
| Počet HDMI | 2 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| USB | Ano |
Energetické parametry
| Spotřeba energie/1000h SDR | 36 kWh |
|---|---|
| Energetická třída | E |
Reproduktory
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 16 W |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 55,90 cm |
|---|---|
| Šířka | 89,30 cm |
| Hloubka | 20,70 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 55,9 x 89,3 x 20,7 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 51,2 x 89,3 x 8,6 cm |
| Hmotnost | 5,4 kg |
| VESA uchycení | 200 × 200 |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
2 z 5
hodnotilo celkem
11 ověřených zákazníků
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.