- váživost: 5 kg
- nerezová vyjímatelná miska
- LCD displej
- dotykové ovládací senzory
- funkce Tara
- napájení: 2× 1,5V mikrotužková baterie (AAA)

Kuchyňská váha Sencor SKS 4030BK

Váha Sencor SKS 4030BK jako šikovný kuchyňský pomocník
Kuchyňská váha Sencor SKS 4030BK je perfektním pomocníkem pro vážení surovin do 5 kg s přenosností na 1 g. Díky svému stylovému designu navíc skvěle zapadne do vaší kuchyně. Zařízení s přehledem změří objem vody a mléka (ml/fl:oz). Navíc umožňuje i volbu jednotek (g/lb:oz). O napájení se postarají 2× 1,5V mikrotužkové baterie (AAA), které jsou součástí balení. Vhod vám přijde indikace slabé baterie a přetížení nebo funkce automatického vypnutí po 2 minutách bez používání.

Snadné používání a přesné výsledky
Snadné a pohodlné ovládání mají na starost dotykové ovládací senzory. Provoz bez tlačítek nabízí navíc i vysokou životnost. Praktickým prvkem je vyjímatelná nerezová miska s objemem 1 000 ml, která se postará o snadné čištění. Dokonalý přehled nad naměřenými hodnotami poskytuje LCD displej o velikosti 40 × 18 mm s kontrastním podsvícením. Používání zpříjemňuje funkce Tara sloužící pro nulování hmotnosti nádoby nebo postupné dovažování. Přesné výsledky zajišťují u kuchyňské váhy Sencor SKS 4030BK 4 senzory.
| Typ přístroje | Váha kuchyňská |
|---|
| Max. nosnost | 5,0 kg |
|---|---|
| Jednotky | g |
| Přesnost vážení | 1 g |
| Miska | Kov |
|---|
| Auto ON/OFF | Ano |
|---|---|
| Dovažování | Ano |
| Paměť na hodnoty | Ne |
| Napájení | Baterie |
|---|
| Barva | Nerez |
|---|
| Výška | 7,30 cm |
|---|---|
| Šířka | 18,80 cm |
| Hloubka | 22,50 cm |
| Hmotnost | 390 g |
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.