- odnímatelná plastová miska o objemu 1 000 ml
- velký podsvícený LCD displej, dotykové ovládání
- váživost do 5 kg s rozlišením 1 g
- funkce Tara pro odečtení hmotnosti nádoby
- volba jednotek (g/ml/oz)
- disponuje 4 senzory pro vyšší přesnost vážení
- automatické vypnutí při nečinnosti

Kuchyňská váha Sencor SKS 4004GR

S kuchyňskou váhou Sencor SKS 4004GR zvládnete každý recept
Kouzlo vaření spočívá v precizním dodržení receptu. S kuchyňskou váhou Sencor SKS 4004GR navážíte veškeré ingredience s dokonalou přesností, díky čtyřem senzorům, které minimalizují nežádoucí odchylky. S praktickou vyjímatelnou miskou o objemu 1 000 ml a velkým, dobře čitelným, podsvíceným LCD displejem, bude vaše vaření efektivnější. Dotykové ovládací senzory zaručí moderní beztlačítkový provoz s dlouhou životností. Funkce Tara pro nulování hmotnosti nádoby a pro postupné dovažování vám umožní přidávat složky jednu po druhé a mít všechny ingredience rovnou smíchané dohromady.

Praktické funkce a intuitivní ovládání
Ať už pečete chléb, který vyžaduje perfektní poměr mouky a vody, nebo připravujete dort s přesným množstvím surovin od každé složky, kuchyňská váha Sencor SKS 4004GR je vaším společníkem pro dokonalé výsledky. S volbou měření objemu vody a mléka nikdy neuděláte chybu a docílíte lahodných pokrmů. Snadné přepínání mezi jednotkami (g/ml/oz) vám pomůže zvládnout přípravu i těch nejnáročnějších receptů. Indikace slabé baterie a přetížení, společně s automatickým vypnutím, zajistí, že bude váha připravena vždy, kdykoliv ji budete potřebovat. A to nejlepší? S dodávanou lithiovou baterií můžete začít vážit okamžitě po vybalení.
| Typ přístroje | Váha kuchyňská |
|---|
| Max. nosnost | 5,0 kg |
|---|---|
| Jednotky | g |
| Přesnost vážení | 1 g |
| Miska | Plast |
|---|
| Auto ON/OFF | Ano |
|---|---|
| Dovažování | Ano |
| Paměť na hodnoty | Ne |
| Napájení | Baterie |
|---|
| Barva | Zelená |
|---|
| Výška | 7,30 cm |
|---|---|
| Šířka | 18,80 cm |
| Hloubka | 22,50 cm |
| Hmotnost | 390 g |
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.