Doporučené služby
Další možnosti financování

Udělejte si radost moderním odstředivým odšťavňovačem SJE 5050SS od společnosti Sencor
Dopřejte si den co den maximum zdravých nápojů s minimem námahy díky odstředivému odšťavňovači SJE 5050SS značky Sencor. Do mého širokého plnicího otvoru o velikosti 7,5 cm se vejdou i větší kusy ovoce, a navíc automaticky odděluji dřeň od šťávy, aby byl výsledek co nejjemnější. Sencor do mě zabudoval motor o parádní síle 1 200 W, takže už něco vydržím. S intuitivním digitálním ovládáním s přehledným LCD displejem se vám bude dobře pracovat stejně jako v případě čištění mých dílů. Potěším vás i bezpečnostními prvky.

Mám obrovskou výtěžnost a zachovávám 100 % vitamínů
Součástí mojí sady je 1l nádoba na šťávu a 2l nádoba na dužinu. Procesem oddělení dužiny vám garantuji čistou štávu plnou původních vitamínů a bez vlákniny, takže ji snadno vstřebáte. Jistě také oceníte transparentní víko, přes které můžete sledovat celý proces odšťavňování.

Poradím s různými druhy surovin díky 5 rychlostním stupňům
Sencor myslel na vše a nadstandartně mě vybavil 5 rychlostmi. První a nejnižší si rozumí s měkčími surovinami, jakými jsou např. hrozny, borůvky, maliny, rybíz, angrešt a meloun. Druhá si poradí s citrusovými plody, další s tvrdšími surovinami včetně jablek, ananasu či kořenové zeleniny. Jak vidíte, nejsem jen odšťavňovač na citrusy. Aby byl výsledek co nejlepší, doporučuji pracovat vždy s čerstvým i zralým ovocem bez pecek a slupek. Spolehlivě vás navedu přes přiložený manuál. Věřím, že už nebudete chtít jiný odšťavňovač.

S DripStop tehchnologií po akci nemusíte uklízet linku
Jen některé odšťavňovače jsou opatřeny praktickou technologií DripStop, já patřím mezi ně. Díky tomu vám umožňuji odebrat nádobu kdykoli v průběhu odšťavňování nebo si odběhnout, aniž by odkapávající šťáva znečistila linku.

Garantuji vám bezpečný provoz i snadnou údržbu
Jsem odšťavňovač, kterému Sencor zajistil trojitou bezpečnostní ochranu. Rozjedu se, jen když budu správně sestaven a funkce automatického vypnutí v případě odejmutí krytu či přehřátí vás ušetří nechtěné nehody. Disponuji i protiskluzovými nožkami s přísavkami pro bezproblémové použití. Velkým kladem je, že odnímatelné části můžete klidně mýt v myčce. Bez odšťavňovače Sencor už ani ránu!
| Určení | Celer, Pomeranč, Na zeleninu, Na ovoce, Jablko, Citrón |
|---|---|
| Typ přístroje | Odšťavňovač |
| Nádoba na dřeň | 2,0 l |
|---|---|
| Plnící otvor | 7,5 cm |
| Zásobník na šťávu | 1,0 l |
| Displej | Ano |
| Počet rychlostí | 5 |
|---|
| Příkon | 1200 W |
|---|
| Výška | 42,40 cm |
|---|---|
| Šířka | 21,50 cm |
| Hloubka | 31,50 cm |
| Barva | Stříbrná |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.