- špičkové břity s titanovým povrchem
- tichý vysokorychlostní motor
- 8 nástavců; délka střihu 3-25 mm
- kvalitní Li-Ion baterie a luxusní design
- včetně praktického příslušenství
Doporučené služby
Další možnosti financování

Zastřihovač vlasů Sencor SHP 8400BK

Propracovaný a výkonný zastřihovač Sencor SHP 8400BK
Zastřihovač vlasů Sencor SHP 8400BK se pyšní vysoce kvalitními břity s titanovým povrchem a také profesionálním motorem, který zaujme výjimečně tichým chodem. Šírka čepelí zastřihovače činí 46 mm a pohodlně s nimi upravíte různé typy i délky vlasů/vousů. Komfortní ovládání garantuje kompaktní a ergonomicky zpracované tělo s chromovanou rukojetí.

Krása tkví v detailech
Sencor SHP 8400BK je vybavený 8 vyměnitelnými nástavci, s nimiž docílíte vždy přesných a precizních výsledků. Vybírat můžete z délkových nastavení 3; 6; 9,5; 13; 16; 19; 22 a 25 mm nebo zvolit ultra krátký střih bez hřebenového nástavce. Sencor SHP 8400BK běží na vysoce kvalitním akumulátoru Li-Ion, který mu poskytuje 60min provozní dobu na jedno nabití. Se zastřihovačem můžete rovněž pracovat i v procesu nabíjení.

Elegantní design a bohaté příslušenství
Zastřihovač vlasů Sencor SHP 8400BK nezaujme jen profesionální výbavou, nýbrž i sofistikovaným a prémiovým designem – černé tělo s chromovanou rukojetí perfektně doplní stylingový arzenál každého chlapa. Sencor SHP 8400BK je pro maximální pohodlí dodáván s praktickým doplňkovým příslušenstvím - čisticím kartáčkem, olejem, hřebenem a odolným cestovním pouzdrem.
| Typ přístroje | Zastřihovač vlasů |
|---|
| Určeno na | Vlasy |
|---|
| Výměnné nástavce | Ano |
|---|---|
| Bezúdržbový provoz | Ne |
| Počet nast. délky | 8 |
| Omyvatelný | Ne |
| Rozsah nastavení | 3 - 25mm |
| Počet nástavců v balení | 8 |
|---|
| Napájení | Síť/aku |
|---|---|
| Doba provozu (aku) | 60 min |
| Výška | 17,40 cm |
|---|---|
| Šířka | 3,20 cm |
| Hloubka | 5,20 cm |
| Hmotnost | 120 g |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.