Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Pákový kávovar Sencor SES 4040BK
- čerpadlo s tlakem 20 bar
- topný systém Thermoblock
- oblíbené nápoje stiskem tlačítka
- funkce předspaření
- parní tryska na mléko

Výborná káva, rychlá příprava
Pákový kávovar Sencor SES 4040BK se postará o profesionální přípravu kávových nápojů díky silnému čerpadlu s tlakem 20 bar. Samotný proces extrakce je velice rychlý, díky bojleru s technologií termobloku. Stačí stisknout tlačítko a oblíbené espresso, latte či cappuccino je během krátké chvíle hotové.

Funkce předspaření a lahodné mléčné speciality
Sencor SES 4040BK má ve své výbavě systém pro krátké předspaření, díky němuž bude výsledná chuť kávy ještě plnější. Nechybí samozřejmě ani parní tryska a nádobka na mléko se snímatelným zařízením, které společně vytvoří neodolatelnou pěnu na vrchu každého šálku.

Sencor SES 4040BK - výkonný elegán
Výbava pákového espressa Sencor SES 4040BK dále pokračuje vyhřívanou deskou pro předehřev šálků, funkcí paměti velikosti šálku a také velmi praktickým extra místem pro velké hrnky. Čerstvou vodu můžete kdykoliv dolít do 1,4l odnímatelné nádržky. Sencor SES 4040BK v elegantním černém provedení, s čelem v kovovém designu skvěle zapadne do každé domácnosti.
| Typ espressa | Pákové |
|---|---|
| Typ přístroje | Pákové espresso |
| Použití mleté kávy | Ano |
|---|---|
| Objem zásobníku vody | 1,4 l |
| Tlak | 20 bar |
| Kávomlýnek | Ne |
|---|---|
| Displej | Ne |
| Speciální funkce | Poloautomatický kávovar, automatické napěnění mléka |
|---|---|
| Speciální funkce | Automatické napěnění mléka |
| Auto-cappuccino | Ano |
| Automatické odvápňování | Ne |
| Automatický proplach | Ano |
| Funkce horká voda | Ano |
| Nahřívání šálků | Ano |
| Příkon | 1450 W |
|---|
| Výška | 31,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 21,50 cm |
| Hloubka | 25,50 cm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.
