Doporučené služby
Další možnosti financování
SEO 3500BK
Elektrická trouba s plotýnkami


Elektrická trouba s plotýnkou do malých kuchyní
Elektrická trouba s plotýnkami SEO 3500BK má kompaktní rozměry, takže je zcela ideální do kuchyně v garsonce, mobilním domě, na chatě nebo chalupě, kde zastoupí troubu i sporák.
Klíčové vlastnosti
- objem 35 l
- příkon 3 200 W (1 500 W + 1 000 W + 700 W)
- plynulá regulace teploty v rozsahu 90–230 °C
- otočný ovladač s 5 volitelnými programy
- integrované vnitřní osvětlení
- 3 samostatné světelné kontrolky

Kompaktní spojení trouby a sporáku
Elektrická trouba nabízí dostatek prostoru pro přípravu lasagní, zapečených těstovin, ale i celého kuřete s využitím bohatého příslušenství. Díky 2 plotýnkám bez problému uvaříte polévky, omáčky a jiné oblíbené pokrmy.
Snadné vaření na 2 plotýnkách
Trouba disponuje velkou a malou plotýnkou s příkony 1 000 W a 700 W. Plotýnky snadno nastavíte otočnými ovladači, takže si pohodlně ohřejete jídlo, uvaříte oběd nebo připravíte různé pokrmy.



Nastavení 5 programů
Jakékoli jídlo si bez problému připravíte nastavením jednoho z 5 programů trouby. Na zapečené těstoviny, dokřupava upečené maso nebo zeleninu je ideální kombinace grilu a horkovzduchu. Program grilu pomůže upéct šťavnatá kuřecí stehna nebo lososa. Maso můžete připravit také na rožni.
Připravíte více jídel současně
Troubu můžete používat zároveň s plotýnkami, abyste si pohodlně uvařili více pokrmů současně. Snadno tak připravíte hlavní chod a zároveň můžete péct dezert.


Pohodlné ovládání
Díky 4 ovládacím knoflíkům přesně a jednoduše upravíte nastavení programů, teplotu trouby na stupnici od 90 do 230 °C nebo teploty plotýnek.

Kvalitní a spolehlivé příslušenství
Možnost přípravy několika jídel vám zajistí řada kvalitního příslušenství. Součástí balení je plech s nepřilnavým povrchem, grilovací rošt s držadlem, grilovací rožeň s držadlem pro bezpečné vyjmutí.

Příprava kuřete na rožni
V troubě SEO 3500BK můžete na otočném rožni bez problému upéct celé kuře nebo vepřovou kýtu. Výsledkem bude vždy rovnoměrně propečené a šťavnaté maso s křupavým povrchem.

Světelné indikátory provozu
Jestli jsou jednotlivé plotýnky nebo trouba v provozu, budete vědět díky 3 světelným kontrolkám.
Pohodlné čištění
Troubu vyčistíte snadno, její vnitřní stěny otřete vlhkým hadříkem a příslušenství stačí umýt ve vodě s trochou saponátu.

Obsah balení
- elektrická trouba
- plech s nepřilnavým povrchem
- grilovací rošt
- grilovací rožeň
- držadlo na vyjmutí plechu a rožně

| Typ | Elektrická |
|---|---|
| Typ přístroje | Minitrouba |
| Trouba | Elektrická |
| Programy | Statické pečení, Spodní ohřev, Horní ohřev, Horký vzduch |
|---|
| Displej | Ne |
|---|
| Smart | Ne |
|---|---|
| Průměr první plotýnky | 19 cm |
| Průměr druhé plotýnky | 16 cm |
| Vlastnosti | Vnitřní osvětlení, Termostat, Časovač |
| Ovládání | Knoflíkové |
| Varná plocha | Litinová |
| Objem trouby | 35 l |
| Maximální teplota | 230 °C |
| Minimální teplota | 90 °C |
| Počet plotýnek | 2 |
|---|
| Počet programů | 5 |
|---|---|
| Funkce | Udržování teploty, Regulace teploty |
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 3200 W |
| Vnitřní povrch | Nerez |
|---|
| Výška | 40,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 51,00 cm |
| Hloubka | 35,60 cm |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.