- příkon 150 W
- zásobník na 50 g kávových zrn
- množství až pro 10 šálků
- nerezový tříštivý nůž
- bezpečnostní pojistka
- protiskluzové nožičky
- nastavení jemnosti

Kávomlýnek Sencor SCG 1050WH

Praktický a výkonný pomocník
Sencor SCG 1050WH s příkonem 150 W je praktický kuchyňský pomocník, který se postará o namletí kávy, koření, ořechů a dalších surovin. Výkonný kávomlýnek obsahuje odolný nerezový tříštivý nůž pro perfektní výsledky a dlouhodobý chod.

Až na 10 šálků kávy
Zásobník má kapacitu na 50 g kávových zrn, což vám vystačí až na 10 šálků kávy. Ovládání kávomlýnku Sencor SCG 1050WH je pomocí velkého bezpečnostního tlačítka velmi jednoduché. Dle potřeb můžete přizpůsobovat i jemnost, která závisí na délce drcení.

Bezpečné používání kávomlýnku Sencor SCG 1050WH
O bezpečné používání se postará pojistka proti spuštění bez uzávěru kávomlýnku Sencor SCG 1050WH. Stabilitu a uchycení k povrchu mají na starost protiskluzové nožičky. Při uskladňování vám přijde vhod praktický úložný prostor pro napájecí kabel.
| Typ přístroje | Kávomlýnek |
|---|---|
| Typ mlýnku | Elektrický |
| Materiál těla | Plast |
|---|---|
| Systém mletí | Mlecí nůž |
| Kapacita zásobníku na mletou kávu | 50 g |
| Nastavení hrubosti mletí | Ano |
|---|
| Příkon | 150 W |
|---|
| Výška | 18,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 10,40 cm |
| Hloubka | 10,40 cm |
| Hmotnost | 0,7 kg |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.