Kávovar na kapsle, barevný LED panel s dotykovým ovládáním, štíhlé a kompaktní rozměry, programy Espresso, Lungo, Cappuccino, Latté, horké mléko, čerpadlo s tlakem 19 barů, objem nádržky na vodu 1,2 l
Doporučené služby
Slevový kupón
4 999 Kč
4 131 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 1 666 Kč
Kávovar na kapsle
Sencor SCC 3001WH
Hlavní parametry produktu:
• 3v1 kávovar
• Barevný LED panel s dotykovým ovládáním
• Štíhlé a kompaktní rozměry
• Pro kapslové kávy typu Nespresso® Original*, NESCAFÉ® Dolce Gusto®* anebo mletou zrnkovou kávu
•rogramy Espresso, Lungo, Cappuccino, Latté, Horké mléko
• Italský dizajn od Nicola Zanetti
• Čerpadlo s tlakem 19 barů
• Systém ohřevu vody Thermoblock
• Automatická funkce čištění mléčného systému
• Objem nádržky na mléko 280 ml
• Objem nádržky na vodu 1,2 l
• Příkon 1450 W
Objevte nekonečné možnosti v přípravě kávy s multikapslovým Espresso kávovarem Sencor SCC 3001WH, který vám připraví lahodnou kávu snadno, rychle a kvalitně. Podle vašich preferencí si můžete vybírat ze široké nabídky kapslové kávy Nespresso® Original*, NESCAFÉ® Dolce Gusto®* anebo mleté zrnkové kávy jakékoliv značky. Díky barevnému displeji si lehce zvolíte svůj oblíbený nápoj jenom jedním dotykem. Za profesionální kvalitou stojí výkonné čerpadlo s tlakem 19 barů a systém ohřevu vody Thermoblock. Kávovar je vybaven nádržkou na mléko pro automatické napěnění mléka a snadným čištěním s automatickým proplachem. Pro jeho kompaktní rozměry si ho můžete pořídit i do menších bytů.
*Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s FASTČR, a.s.
Obsah balení:
• Kapslový kávovar
• Držák kapslí Nespresso® Original*
• Držák kapslí NESCAFÉ® Dolce Gusto®*
• Držák na přípravu z mleté kávy
• Nádoba na mléko s napěňovačem
Sencor SCC 3001WH
Hlavní parametry produktu:
• 3v1 kávovar
• Barevný LED panel s dotykovým ovládáním
• Štíhlé a kompaktní rozměry
• Pro kapslové kávy typu Nespresso® Original*, NESCAFÉ® Dolce Gusto®* anebo mletou zrnkovou kávu
•rogramy Espresso, Lungo, Cappuccino, Latté, Horké mléko
• Italský dizajn od Nicola Zanetti
• Čerpadlo s tlakem 19 barů
• Systém ohřevu vody Thermoblock
• Automatická funkce čištění mléčného systému
• Objem nádržky na mléko 280 ml
• Objem nádržky na vodu 1,2 l
• Příkon 1450 W
Objevte nekonečné možnosti v přípravě kávy s multikapslovým Espresso kávovarem Sencor SCC 3001WH, který vám připraví lahodnou kávu snadno, rychle a kvalitně. Podle vašich preferencí si můžete vybírat ze široké nabídky kapslové kávy Nespresso® Original*, NESCAFÉ® Dolce Gusto®* anebo mleté zrnkové kávy jakékoliv značky. Díky barevnému displeji si lehce zvolíte svůj oblíbený nápoj jenom jedním dotykem. Za profesionální kvalitou stojí výkonné čerpadlo s tlakem 19 barů a systém ohřevu vody Thermoblock. Kávovar je vybaven nádržkou na mléko pro automatické napěnění mléka a snadným čištěním s automatickým proplachem. Pro jeho kompaktní rozměry si ho můžete pořídit i do menších bytů.
*Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s FASTČR, a.s.
Obsah balení:
• Kapslový kávovar
• Držák kapslí Nespresso® Original*
• Držák kapslí NESCAFÉ® Dolce Gusto®*
• Držák na přípravu z mleté kávy
• Nádoba na mléko s napěňovačem
Obecné
| Typ espressa | Na kapsle |
|---|---|
| Typ přístroje | Kávovar na kapsle |
| Druh kapslí | Nespresso, Dolce Gusto |
Vlastnosti
| Smart | Ne |
|---|---|
| Použití mleté kávy | Ano |
| Objem zásobníku vody | 1,2 l |
| Tlak | 19 bar |
Výbava
| Kávomlýnek | Ne |
|---|---|
| Tryska na páru | Ne |
| Displej | Ano |
Funkce
| Aroma systém | Ne |
|---|---|
| Auto-cappuccino | Ano |
| Automatické odvápňování | Ne |
| Automatický proplach | Ano |
| Funkce horká voda | Ano |
| Nahřívání šálků | Ne |
| Další funkce | Zásobník na mléko, Nastavení množství vody, Mléčné nápoje jedním stisknutím |
Energetické parametry
| Příkon | 1450 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 25,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 17,70 cm |
| Hloubka | 29,10 cm |
| Hmotnost | 3,0 kg |
Barva
| Barva | Bílá |
|---|
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.