Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sencor SBU 7677CH

Automatický vakuový super mixér, osm vysoce kvalitních nožů z nerezové oceli pokrytých vrstvou titanu, balení obsahuje: 1,5 l mixovací nádoba, 0,7 l nádoba na uchování čerstvých nápojů (smoothie), vakuovací jednotka, příkon: 1 500 WCelý popis

Hlídat změny u produktu
Sencor SBU 7677CH

Sencor SBU 7677CH

Sencor garance vrácení peněz
Sencor 10 let záruka na motor po registraci
Sencor Care
Vakuový stolní mixér Sencor SBU 7677CH

Vakuový stolní mixér Sencor SBU 7677CH

  • příkon 1 500 W
  • 7 programů
  • funkce mixování, drcení, vakuování
  • technologie Nutri Smart Blending
  • pulzní snímač
  • výkon až 28 000 ot./min
  • plastová nádoba 1,5 a 0,7 l
  • odolný materiál PCTG
  • díly lze mýt v myččce nádobí
Vakuový stolní mixér Sencor SBU 7677CH

Získejte z potravin maximální množství živin

Vakuový mixér Sencor SBU 7677CH s výkonem 1 500 W vám může denně přinášet dávku tekutého zdraví ve formě skvělého smoothie či osvěžujícího drinku z ovoce, zeleniny, ořechů, semínek a dalších superpotravin. Disponuje osmi noži z nerezové oceli pokryté vrstvou titanu pro dokonalé rozmělnění vložených surovin. Multicyklónové mixování vám zaručí dokonalé výsledky. Uložení ve vakuu pak pomáhá s uchováním živin a čerstvé chuti. Naopak zabraňuje růstu mikroorganismů nebo vzniku toxinů. Použít můžete přiloženou 1,5litrovou nádobu či menší s obsahem 0,7 litru pro uchování smoothie. Díky mimořádně stylovému barevnému provedení a elegantnímu ovládacímu panelu zapadne mixér dokonale i do té nejlépe zařízené kuchyně.

Vakuový stolní mixér Sencor SBU 7677CH

7 programů a pulzní snímač

Skvělý výkon mixéru zaručuje odolný materiál PCTG, technologie Nutri Smart Blending s přednastavenými programy a výkon až 28 000 ot./min. Ani při takto vysokých otáčkách se ale přístroj díky protiskluzové základně nepohne ani o píď. Bezpečnostní mechanismus také zajišťuje, že ostré nože se spustí jen ve chvíli, kdy je vše ve správné poloze a zajištěné. Mixér navíc automaticky detekuje nasazené příslušenství. Vyzkoušet můžete 7 programů. Základní pulsní režim, určený na krátkodobé mixování a drcení ledu, doplňuje Smoothie, Výživný koktejl, Smoothie Extra, Saute Soup, Drcení ledu, Ořechy a mouky a Pulse/Extra. A to nejlepší na konec – abyste se nemuseli dřít s následnou údržbou, můžete snímatelné díly pohodlně umýt v myčce nádobí.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.