- úhlopříčka 50"
- QLED displej s obnovovací frekvencí 100 Hz
- 4K rozlišení (3 840 × 2 160 px)
- režim Art Mode
- technologie Samsung Vision AI
- operační systém Samsung Tizen
- zvuk Dolby Atmos
- procesor NQ4 AI Gen2
- Game Motion Plus
Varianty produktu
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

QLED TV Samsung 4K The Frame QE50LS03FA

Zářivé odstíny, hluboký kontrast a špičkový zvuk
S QLED televizorem Samsung QE50LS03FA s velikostí úhlopříčky 50" si užijete sledování filmů, seriálů i sportu v té nejlepší možné kvalitě. Ohromí vás jasným a ostrým zobrazením s rozlišením 3 840 × 2 160 px. Může se pochválit také certifikátem PANTONE potvrzujícím absolutní přesnost zobrazení barevných tónů. Úrovně kontrastu, barev a jasu jsou upravovány snímek od snímku. TV s rychlou obnovovací frekvencí 100 Hz podporuje také nejkvalitnější formát zvuku a videa Dolby Atmos. Zvuk televizoru a soundbaru pak propojí technologie Q-Symphony a vytvoří úchvatný prostorový zvuk. Tato televize tedy přináší luxusní audiovizuální zážitek, který znáte z nejmodernějších kin. Navíc díky režimu pro ochranu očí upravuje automaticky jas a barvy displeje, aby bylo jeho sledování pohodlné ve dne i v noci.

Z televizoru se stane umělecké dílo
Styl vašeho obývacího pokoje můžete s TV Samsung QE50LS03FA velmi jednoduše sladit pomocí vkusných magnetických rámů, dostupných v různých barvách. Když je televizor vypnutý, promění se díky těmto rámečkům a režimu umění Art Mode v jeden z více než 3 000 působivých uměleckých děl ze světoznámých galerií. Budou k nerozeznání od skutečného obrazu a otevřou vám dveře do světa kreativity a nekonečné inspirace. Senzor okolního světla přizpůsobí jas a barvy podle prostředí, zatímco pohybový senzor aktivuje Art Mode jen tehdy, když jste v místnosti. Televizor lze proměnit nahráním fotek i v osobní galerii. Matný displej zajistí, že zobrazení bude vždy jasné a zřetelné, ať už je venku slunce, nebo zataženo.

Opravdu chytrá TV
Díky technologii QLED HDR budou snímky ostré a plné detailů. Procesor NQ4 AI Gen2 s 20 neuronovými sítěmi umělé inteligence pak zajišťuje absolutně plynulý provoz. Analyzuje snímky v reálném čase a důsledně tak optimalizuje obraz pro maximální audiovizuální zážitek. Pomocí Samsung Vision AI se obraz televize Samsung QE50LS03FA přizpůsobuje každé scéně a typu obsahu. Rozpozná jas a teplotu světla ve vašem okolí a upraví nastavení obrazu pro dokonalý požitek ze sledování. Maximálně se tak přizpůsobí vašemu prostředí. A s režimem Filmmaker Mode si užijete obsah přesně tak, jak si ho tvůrci představovali. Obraz je upravený do původního nastavení, což vám umožní sledovat detaily jako zvuk, poměr stran, barvu, počet snímků za sekundu a další tak, jak bylo původně zamýšleno.

Jistota vítězství v každé hře
Díky Wi-Fi a Bluetooth televizi snadno propojíte s vašimi dalšími zařízeními a budete moci sdílet obsah na velké obrazovce. Herní menu nabízí širokou škálu nástrojů pro dosažení toho nejlepšího herního zážitku, třeba Motion Xcelerator 144 Hz. TV Samsung QE50LS03FA je tak skvělým řešením pro všechny, kteří si chtějí užít hry opravdu naplno. Navíc se může pochlubit přehledným herním panelem a nejnovějším způsobem připojení ke konzoli přes HDMI 2.1 port. K radosti všech hráčů televizor automaticky rozpozná herní žánr a nabídne ideální nastavení. Technologie AMD FreeSync Premium pak zajistí skutečně plynulou herní atmosféru. Navíc pro výběr z menu budete mít i solární ovladač. Tak překvapte své soupeře taktickou hrou, která podporuje vaše herní dovednosti a zajistí vám výhru.

Dokonalá srozumitelnost a dynamický zvuk
Špičkové reproduktory s výkonem 40 W vám přinesou multidimenzionální audio zážitek a zvuk vás obklopí ze všech stran. Funkce Adaptive Sound Pro navíc analyzuje místnost a pomocí umělé inteligence křišťálově optimalizuje zvuk v každé scéně. Technologie 360° audio a sledování pohybu hlavy vytvoří realistický 3D zvukový zážitek. Jste sportovními fanoušky? Pak oceníte zvuk sledující pohyb OTS Lite. Dynamický zvuk vás bude provázet z té správné strany a plynulý obraz vám zajistí zábavu u vás doma, jako kdybyste byli na stadionu. Uvidíte každý detail trávníku, odhodlaný pohled hráčů i vzrušení všech diváků.

Dva obsahy současně a ovládání hlasem
Samsung QE50LS03FA je chytrá televize s operačním systémem Samsung Tizen, který vám nabídne širokou škálu streamovacích aplikací, jako jsou YouTube, Netflix, HBO Max, Disney+ a mnoho a mnoho dalších. Sledovat navíc můžete díky Multi View 2 různé obsahy současně. Na levé straně například klasický televizní program, živé sportovní přenosy nebo herní tutoriály, na pravé straně pak můžete zrcadlit displej vašeho smartphonu. Svou domácnost budete ovládat prostřednictvím integrovaného SmartThings Hubu. A to i pomocí hlasového asistenta Bixby. Televizor Samsung je tak skvělou volbou pro všechny, kteří hledají to nejlepší pro svou domácí zábavu a filmové prožitky.
| Typ přístroje | Frame QLED TV |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 50 " / 127 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 50,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 127,00 cm |
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
|---|---|
| Kvalita obrazu | UHD DIMMING, Lokální stmívání, HLG, HDR10+, HDR10 |
| Typ podsvícení | QLED |
| Typ obrazovky | QLED |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C2/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C2 |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Tizen |
|---|---|
| Aplikace | YouTube, XBOX Gaming Pass, Voyo, Twitch, TikTok, Telly, Spotify, Sledovani.tv, Skylink Live TV, Skylink, Seznam TV, Red Bull, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Oktagon TV, O2 TV, Netflix, Magio TV, Magio Go, Magenta TV, Lepší.TV, Kuki, iVysílání, HBO Max, Garáž TV, FitShaker, FilmBox, Disney Plus, Apps Store, Apple TV, Antik TV |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Speciální funkce | Art Store, výměnný rám |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ano |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan |
| SPDIF | Ne |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 3× |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth, Apple Airplay 2 |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 120 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 69 kWh |
| Energetická třída | G |
| Herní funkce | XBOX Game App, Super Ultra Wide Game View, Playstation, Nvidia Gforce, Mini Map Zoom, HGiG, Game Motion Plus, Game mode, Dynamic Black EQ, Auto Game Mode (ALLM) |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Výška | 67,92 cm |
|---|---|
| Šířka | 112,41 cm |
| Hloubka | 22,78 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 67,92 x 112,41 x 22,78 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 64,49 x 112,41 x 2,49 cm |
| Hmotnost | 12,2 kg |
| VESA uchycení | 200 × 200 |
| Váha s obalem | 20900,00 g |
|---|
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.