- program Healthy Cooking pro zdravé vaření
- objem 28 litrů
- programy pro jogurty a kynutí těsta
- režim pro odstranění pachů
- keramické provedení pro větší odolnost
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Horkovzdušná trouba s grilem Samsung MC28H5015AK

Rychlé vaření s troubou Samsung
Horkovzdušná trouba s grilem Samsung MC28H5015AK se postará o rychlou a jednoduchou přípravu pokrmů. Díky možnosti vypnutí otočného talíře poskytne prostor i pro hranaté nádobí a hrnce a objem až 28 litrů zajistí dostatek místa pro jídlo pro celou rodinu. Keramický povrch usnadňuje údržbu a zajišťuje vyšší odolnost a s funkcí pro odstranění zápachů navíc podporují spolehlivý chod trouby Samsung po dlouhou dobu.

Mnoho programů
Samsung MC28H5015AK nabízí až 15 přednastavených režimů pro přípravu různorodých pokrmů a program Healthy Cooking pro zdravé vaření. Nechybí také režim fermentace pro jogurty či kynutí těsta a ekologický režim spořící energii v případě nevyužívání trouby. Součástí je křemíkový gril a veškeré nastavení je k dispozici na přehledném LED displeji a tlačítkách. Trouba Samsung poskytuje až 6 úrovní výkonu a madlo usnadňuje manipulaci se zařízením.
| Typ přístroje | Mikrovlnná trouba |
|---|---|
| Typ mikrovlnky | Multifunkční |
| Výkon mikrovlny | 900 W |
|---|---|
| Výkon grilu | 1250 W |
| Otevírání dvířek | Levé |
|---|---|
| Ovládání | Elektronické |
| Průměr talíře | 32,5 cm |
| Možnost vestavby | Ne |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Displej | Ano |
|---|
| Speciální funkce | Autoohřev, Dětká pojistka, Rychlé rozmrazení |
|---|---|
| Gril | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Speciální funkce | Odmrazování |
| Vnitřní povrch | Smalt |
|---|
| Objem | 28,00 l |
|---|---|
| Výška | 31,00 cm |
| Šířka | 51,70 cm |
| Hloubka | 47,50 cm |
| Hmotnost | 17,5 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.