- pre Samsung Galaxy S25
- vegánska koža s hebkým povrchom
- mäkká vnútorná podšívka
- podpora bezdrôtového nabíjania
Zadní kryt pro Samsung Galaxy S25, materiál PU kůže, designové, podpora bezdrátového nabíjení, barva šedá

Kryt na mobil Samsung Kindsuit Case Galaxy S25 GRAY

Koža, ktorá myslí na budúcnosť
Kryt na mobil Samsung Kindsuit Case Galaxy pôsobí na prvý pohľad elegantne a pri dotyku prekvapí zamatovo hebkým povrchom. Štýlovo dopĺňa dizajn telefónu a pridáva mu nádych luxusu, ktorý si zamilujete pri každom uchopení. Pevná konštrukcia zaisťuje spoľahlivú ochranu proti nárazom aj poškriabaniu, zatiaľ čo mäkká vnútorná podšívka udržiava povrch telefónu bez jediného škrabanca. Vďaka precíznemu spracovaniu padne dokonale do ruky aj na telo zariadenia. Kryt je zároveň plne kompatibilný s bezdrôtovým nabíjaním, takže ho nie je potrebné pri nabíjaní dávať dole.
Modelová řada
| Modelová řada | Galaxy S25 |
|---|
Určení
| Pro značku | Samsung |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | PU kůže |
|---|---|
| Vlastnosti | Designové, Podpora bezrátového nabíjení |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 15,07 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,43 cm |
| Hloubka | 1,08 cm |
| Hmotnost | 23 g |
Barva
| Barva | Šedá |
|---|
5 z 5
hodnotili celkem
2 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.