Lokátor, kompatibilní s Android 9 a vyšší, voděodolnost IP67, reproduktor Buzzer, Bluetooth 5.3, dosah až 120 m, vyměnitelná baterie, životnost baterie až 500 dní, hmotnost 13,75g, v bílém provedení
599 Kč
495 Kč bez DPH
Lokátor
SAMSUNG Galaxy SmartTag2
PN EI-T5600BWEGEU
Kompatibilní s Android 9 a vyšší
Krytí IP67
Reproduktor Buzzer
Bluetooth 5.3
Dosah až 120 m (BLE)
Vyměnitelná baterie CR2032 1 ea
Životnost až 500 dní
Rozměry 28,8 × 52,44 × 8,0 mm
Hmotnost 13,75 g
Barva bílá
SAMSUNG Galaxy SmartTag2
PN EI-T5600BWEGEU
Kompatibilní s Android 9 a vyšší
Krytí IP67
Reproduktor Buzzer
Bluetooth 5.3
Dosah až 120 m (BLE)
Vyměnitelná baterie CR2032 1 ea
Životnost až 500 dní
Rozměry 28,8 × 52,44 × 8,0 mm
Hmotnost 13,75 g
Barva bílá
Určení
| Pro značku | Samsung |
|---|
Baterie
| Kapacita baterie | 220 mAh |
|---|
Vlastnosti
| Způsob uchycení zařízení k držáku | Mechanický |
|---|---|
| Materiál | Silikon |
Komunikace a porty
| Komunikace | Bluetooth |
|---|
Vzhled a design
| Povrchová úprava | Matná |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 2,80 cm |
|---|---|
| Šířka | 5,20 cm |
| Hloubka | 0,80 cm |
| Hmotnost | 14 g |
Barva
| Barva | Bílá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.