Vstupte do světa, kde design a výkon hrají ve váš prospěch. Mobilní telefon Samsung Galaxy A37 5G zaujme štíhlým tělem se skleněnou úpravou a výrazným modulem fotoaparátu Ambient Island. Vyberte si ze 4 stylových barev a podtrhněte svůj jedinečný styl. Plynulý chod zajišťuje 8jádrový procesor s podporou 5G, zatímco 6,7" FHD+ Super AMOLED displej s funkcí Vision Booster nabídne jasný a ostrý obraz i na slunci. Baterie s kapacitou 5 000 mAh vydrží až 2 dny a rychlé nabíjení 2.0 vás nezdrží. Nechybí ani chytré funkce Awesome Intelligence, jako je Circle to Search with Google, Mazání objektů nebo Návrhy úprav. Dlouhodobou jistotu pak přináší 6 generací systému a 6 let bezpečnostních aktualizací.
Varianty produktu
Slevový kupón
Mobilní telefon Samsung Galaxy A37 5G 6/128GB Gray
6,7" Super AMOLED
2 340 × 1 080 px
120 Hz
500 nitů
50 Mpx + 12 Mpx
8 Mpx širokoúhlý
5 Mpx makro
128 GB | 6 GB
Bez slotu paměťové karty
5 000 mAh
45W drátové nabíjení
Bez bezdrátového nabíjení
5G • NFC • IP68 • Android 16 • Čtečka otisků prstů • AI funkce
Síla, která je vidět. Výdrž, která je znát.


Styl, který nezůstane bez povšimnutí
Samsung Galaxy A37 5G v provedení Gray zaujme už na první pohled štíhlým profilem, elegantní siluetou a propracovanými detaily na přední i zadní straně. Lesklý skleněný povrch s efektem glazované keramiky vytváří prémiový dojem a telefonu dodává výrazný, moderní charakter. Zadní stranu oživuje průsvitný modul fotoaparátů Ambient Island, který vizuálně spojuje jednotlivé objektivy do jednotného celku. Tento model je vhodný pro zákazníky, kteří chtějí stylový smartphone pro každodenní komunikaci, focení, sledování obsahu i práci, a zároveň ocení podporu 5G sítě (dostupnost se může lišit podle pokrytí v dané oblasti a podle mobilního operátora).

Vaše jistota do budoucna
Vedle atraktivního vzhledu sází Galaxy A37 5G i na vysokou praktičnost a dlouhou životnost. Certifikace IP68 potvrzuje odolnost vůči vodě a prachu, takže telefon lépe obstojí v náročnějších každodenních podmínkách. Robustní rám a tvrzené sklo Corning Gorilla Glass Victus+ pomáhají chránit tělo i displej před poškrábáním a běžným opotřebením. Silnou stránkou modelu je také dlouhodobá softwarová podpora. Samsung u něj garantuje 6 generací operačního systému a 6 let bezpečnostních aktualizací a údržby, což výrazně prodlužuje jeho reálnou použitelnost a přináší větší klid i z hlediska ochrany dat. Galaxy A37 5G je tak připraven sloužit spolehlivě i v delším časovém horizontu.

Pohodlný přechod na nový telefon
Rozhraní One UI 8.5 přináší širší možnosti přizpůsobení, práci s rutinami i hlubší propojení inteligentních funkcí pro vyšší kreativitu a produktivitu. Při sdílení oceníte Quick Share, díky kterému lze snadno posílat soubory nejen v rámci ekosystému Galaxy, ale i do zařízení s iOS nebo do počítačů – telefon při sdílení fotografií využívá doporučení kontaktů podle rozpoznaných osob na snímcích. Přechod ze staršího telefonu nebo tabletu usnadňuje Smart Switch, s jehož pomocí můžete bezdrátově i kabelem přenést kontakty, fotografie, videa, poznámky, události z kalendáře, aplikace a další data ze zařízení s Androidem i iOS. Galaxy A37 5G tak nepůsobí jen jako moderní smartphone, ale jako promyšlené řešení, které vám usnadní start i každodenní používání.
Když jde o data, není prostor pro kompromisy
Samsung Galaxy A37 5G myslí i na ochranu soukromí a snadné zapadnutí do každodenního digitálního života. O citlivá data se stará Samsung Knox Vault s certifikací EAL5+, který uchovává důležité informace odděleně a pomáhá chránit například soukromé fotografie či další citlivý obsah. Součástí výbavy jsou také inteligentní upozornění na možné narušení soukromí.


Fotoaparát, který vytěží maximum z každé scény
Velkou předností telefonu je vyladěná sestava fotoaparátů, která byla navržena tak, aby obstála v široké škále situací. Na zadní straně najdete 50Mpx širokoúhlý fotoaparát s optickou stabilizací obrazu. Je doplněný o 8Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát a 5Mpx makro objektiv. Tato trojice umožní pořizovat ostré, detailní a barevně působivé snímky i videa, ať už fotíte krajinu, běžné momenty nebo detaily zblízka. Širokoúhlý snímač s pixely o velikosti 1,0 µm využívá vylepšený obrazový procesor ISP, který absorbuje více světla a pomáhá režimu Nightography vytvářet jasnější a ostřejší záběry i za horších světelných podmínek. Přední 12Mpx fotoaparát podporuje Super HDR, takže selfie i videa působí živěji, mají lepší kontrast, sytější barvy a jasnější pozadí. Zadní fotoaparát rozpoznává pozadí, popředí i oblohu a automaticky upravuje detaily pleti, obličeje, vlasů, trávy a dalších částí snímku, což pomáhá vytvářet přirozenější portréty s atraktivnějším výsledkem.

Awesome Intelligence pro rychlé a působivé úpravy
Galaxy A37 5G výrazně těží z funkcí Awesome Intelligence, které zjednodušují práci s obsahem a posouvají běžné používání na vyšší úroveň. Funkce Circle to Search with Google umožní vyhledávat bez zdlouhavého psaní – stačí na obrazovce zakroužkovat třeba outfit nebo jiný objekt a telefon vám pomůže najít související položky v jediném hledání. Mazání objektů zase dovolí odstranit rušivé prvky z fotografie, automaticky doplnit vzniklý prostor a zachovat co nejpřirozenější výsledek s důrazem na textury i omezení rozmazání. Nechybí ani Návrhy úprav, které analyzují fotografie a videa uložená v zařízení a doporučují konkrétní vylepšení. Na pár klepnutí tak můžete rozostřit pozadí, upravit rozlišení, odstranit stíny či odlesky nebo dodat GIFům více stylu a detailů. Právě tato kombinace inteligentních nástrojů dělá z telefonu velmi schopný přístroj pro každodenní tvorbu i rychlé sdílení obsahu.

Maximální zážitek z obrazu
O vizuální zážitek se stará 6,7" FHD+ Super AMOLED displej s tenkými rámečky, který při sledování videí, procházení sociálních sítí i hraní her působí pohlcujícím dojmem. Funkce Vision Booster automaticky pomáhá udržet obraz jasný a dobře čitelný i na přímém světle. O svižný chod se stará pokročilý 8jádrový procesor, který oproti předchozí generaci nabízí o 12 % vyšší výkon CPU a až o 19 % rychlejší grafický výkon. Plynulost při práci podporuje také moderní paměť LPDDR5X a větší parní komora, která zlepšuje chlazení a pomáhá udržet stabilní výkon i při vyšší zátěži.
Výdrž, která drží tempo. Paměť, která podpoří.
Tento konkrétní model disponuje 128GB úložištěm a 6GB operační pamětí. Řada Galaxy A37 5G je dostupná také ve verzi 256 GB s 8GB RAM. Baterie s typickou kapacitou 5 000 mAh zvládne až 2 dny provozu na jedno nabití a podporuje Super Fast Charging 2.0, které umožní doplnit až 60 % kapacity přibližně za 30 minut.

Součástí balení NENÍ NAPÁJECÍ ADAPTÉR
| Funkce AI | Ano, Asistent webového prohlížení, Úprava fotografií, Vyhledávání dle obrázku/textu, Tvorba poznámek, Textový asistent |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Part Number | SM-A376BZABEUE |
| Modelová řada | Samsung Galaxy A37 5G |
|---|
| Interní paměť GB | 128,00 GB |
|---|---|
| Operační paměť | 6,00 GB |
| Počet předních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Počet zadních fotoaparátů | 3 |
| Optický zoom | Nemá |
| Maximální světelnost f | 1,8 |
| Stabilizace obrazu | Optická |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 12,0 MPx |
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 50,0 MPx |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,70 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Svítivost displeje | 500 Nits |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Vlastnosti displeje | Adaptivní frekvence |
| Displej | 2340 × 1080 |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 2,00 GHz |
| Označení procesoru | Exynos 1480 |
| Model procesoru | Exynos 1480 |
| Procesor | 1× 2,75 GHz + 1× 2 GHz |
| Třída krytí | IP68 |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Spec. vlastnosti | Čtečka otisků prstů, Odemykání tváří, Rychlé nabíjení, Dual SIM, Akcelometr, Světelný senzor, Gyro senzor, OTG, Geomagnetický senzor, Automatická regulace jasu |
| Senzory a hardware | Reproduktor, Akcelerometr, Mikrofon, Gyroskop, Vibrace, Galileo, Kompas, Glonass, QZSS, Proximity, Světlo - baterka, Světelný senzor |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Voděodolný |
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
| Operační systém | Android 16 |
|---|
| Konektory | USB-C |
|---|
| Funkce | Rychlé nabíjení, Odemykání tváří, Čtečka otisku prstů, Podpora MMS, Svítilna |
|---|
| Hlavní SIM karta | Nano SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Dual SIM + eSIM |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC, 5G, LTE, 4G, Galileo, GLONASS, A-GPS, eSIM |
| Energetická třída | A |
|---|
| Maximální výkon drátového nabíjení | 45 W |
|---|
| Konstrukce | Dotykový displej |
|---|
| Výška | 16,29 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,82 cm |
| Hloubka | 0,74 cm |
| Hmotnost | 196 g |
| Barva | Šedá |
|---|
| Obsah balení | Kabel |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.