- kompatibilní s telefony Samsung Galaxy S25
- vysoká odolnost materiálu (plast)
- tenký průhledný design
Zadní kryt pro Samsung Galaxy S25, materiál plast, tenký design, barva čirá

Pouzdro na telefon Samsung Clear Case Galaxy S25 průhledné

Nenápadné a tenké
Průhledné pouzdro Samsung Clear Case pro telefon Galaxy S25 přináší ochranu v elegantním čirém provedení, které podpoří design vašeho telefonu S25 Ultra a nechá vystoupit jeho původní barvu. Je vyrobené z odolného plastu a zajišťuje spolehlivé krytí zadní části telefonu. Zároveň pomáhá tlumit nárazy při pádu zařízení. Pouzdro na telefon je praktické pro každodenní používání.
Modelová řada
| Modelová řada | Galaxy S25 |
|---|
Určení
| Pro značku | Samsung |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | TPU |
|---|---|
| Vlastnosti | Tenké |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 14,82 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,27 cm |
| Hloubka | 0,99 cm |
| Hmotnost | 16 g |
Barva
| Barva | Čirá |
|---|
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.