- kapacita 9 l
- výkon 800 W
- parní vaření
- vaření rýže
- časovač 60 min
- koše z plastu BPA-free
- průměr 22 cm (55,9 cm²)
- úsporné uložení
Slevový kupón

Elektrický parní hrnec Russell Hobbs Cook at Home 19270-56

Základní funkce a použití
Elektrický parní hrnec Russell Hobbs Cook at Home 19270-56 představuje zdravý způsob přípravy pokrmů díky parnímu vaření, které zachovává maximum vitamínů v potravinách. Šetrnou přípravu jídla podpoří praktický časovač 60 min s automatickým vypnutím, jenž spolehlivě zabrání převaření. O vaši bezpečnost se postará pojistka, která deaktivuje topné těleso při nedostatku vody, a speciální zámek poklice. Užitečné jsou také držáky na vejce a nádoba na rýži, díky nimž připravíte více chodů současně. Navíc všechny komponenty včetně rýžové mísy můžete mýt v myčce nádobí.

Odolnost a dlouhá životnost
Základna z nerezové oceli s protikorozní úpravou zajišťuje odolnost proti poškození i při dlouhodobém používání. Parní koše vyrobené z BPA-free plastu si uchovávají svůj vzhled a jsou odolné proti poškrábání. Nerezové topné těleso poskytuje vysokou spolehlivost i při pravidelném provozu, zatímco kompaktní konstrukce se složenou výškou 33 cm šetří místo ve vaší kuchyni. K vašemu pohodlí přispívá také nízká provozní hlučnost 45 dB, která nenarušuje klid vaší domácnosti. S tímto spolehlivým parním hrncem budou vaše pokrmy vždy zdravé a chutné.
| Počet nádob | 3 |
|---|---|
| Nádoba na rýži | Ano |
| Držák na vaření vajec | Ano |
| Časovač | Ano |
|---|---|
| Funkce udrž.teploty | Ne |
| Příkon | 800 W |
|---|
| Výška | 24,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 27,50 cm |
| Hloubka | 27,50 cm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.