Doporučené služby
Další možnosti financování

Bezsáčkový vysavač Rowenta RO2981EA
- výborné výsledky úklidu
- vysoce efektivní cyklónová filtrace separuje až 99,98 % vysátých nečistot
- energeticky úsporný motor
- bohaté doplňkové příslušenství
- kompaktní provedení

Kompaktní, výkonný a úsporný vysavač Rowenta RO2981EA
Bezsáčkový vysavač Rowenta RO2981EA nabízí jednoduché používání a výborné výsledky při vysávání tvrdých podlah, koberců i separaci nečistot. Pyšní se ergonomickým zpracováním, které zajišťuje snadnou ovladatelnost a úsporným 750W motorem. Prvotřídní filtraci garantuje dvojice filtrů – vícevrstvý pěnový a permanentní High Efficiency filtr. Rowenta RO2981EA efektivně odfiltruje až 99,98 % vysátého prachu.

Bohatá výbava a bezsáčková technologie
Rowenta RO2981EA má ve své výbavě výkonnou podlahovou sací hubici, praktický nástavec na štěrbiny 2v1, parketovou hubici, mini turbokartáč, hubici na čalounění a flexibilní XL štěrbinovou hubici. Pohodlnou manévrovatelnost zabezpečují 3 kolečka otočná o 360°. Inovativní konstrukce 1,2l nádobky na prach umožňuje snadné, rychlé a hygienické vysypání nečistot. Ukazatel úrovně naplnění nádobky je samozřejmostí.
| Typ přístroje | Bezsáčkový vysavač |
|---|---|
| Typ vysavače | Bezsáčkový |
| Stupěň výkonu | Automatický |
|---|
| Hlučnost | 77 dB |
|---|---|
| Délka kabelu | 5,0 m |
| Objem sáčku/nádoby | 1,2 l |
| Akční rádius | 7,5 m |
| Trubky | Teleskopické kov |
|---|---|
| Typ filtru | HEPA H13 |
| Kartáče | Na zvířecí chlupy |
| Hubice | Tvrdé podlahy, Na čalounění, Štěrbinová |
| Regulace výkonu | Ano |
|---|
| Příkon | 750 W |
|---|
| Výška | 30,40 cm |
|---|---|
| Šířka | 25,50 cm |
| Hloubka | 37,00 cm |
| Barva | Modrá, Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.