Bezsáčkový vysavač, pokročilá cyklonová technologie, délka kabelu 5 m, vysoce účinná sací hlavice, snadná manipulace a skladování, motor Effitech nabízí optimální účinnost a úklid prachu na tvrdých podlahách, praktické vyprazdňování a čištění, bílá
Doporučené služby
1 899 Kč
1 569 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 633 Kč
Bezsáčkový vysavač
Rowenta RO2957EA
Pokročilá cyklonová technologie
Seznamte se s vysavačem s vysokým stupněm separace prachu ze vzduchu pro dlouhotrvající výsledky úklidu
Dosah 7,6 m: kompaktní vysavač s velkým dosahem pro snadný úklid všude, kde je to potřeba
Vysoký výkon: cyklonová technologie v kombinaci s vysoce účinnou sací hlavicí pro optimální výsledky a snadný, ale důkladný úklid
Maximálně praktický formát
Všechny výhody bezsáčkového vysavače v praktickém provedení
Kompaktní velikost: mimořádné pohodlí, snadná manipulace a skladování
Skvělý výkon na tvrdých podlahách: motor Effitech nabízí optimální účinnost a úklid prachu na tvrdých podlahách
Mimořádná hygiena a filtrace: pokročilý systém odfiltruje 99,98 % nečistot
Snadné čištění nádoby na prach: vždy praktické vyprazdňování a čištění pro úklid bez námahy
Model Animal je dodáván s příslušenstvím pro optimální úklid zvířecích chlupů
Rowenta RO2957EA
Pokročilá cyklonová technologie
Seznamte se s vysavačem s vysokým stupněm separace prachu ze vzduchu pro dlouhotrvající výsledky úklidu
Dosah 7,6 m: kompaktní vysavač s velkým dosahem pro snadný úklid všude, kde je to potřeba
Vysoký výkon: cyklonová technologie v kombinaci s vysoce účinnou sací hlavicí pro optimální výsledky a snadný, ale důkladný úklid
Maximálně praktický formát
Všechny výhody bezsáčkového vysavače v praktickém provedení
Kompaktní velikost: mimořádné pohodlí, snadná manipulace a skladování
Skvělý výkon na tvrdých podlahách: motor Effitech nabízí optimální účinnost a úklid prachu na tvrdých podlahách
Mimořádná hygiena a filtrace: pokročilý systém odfiltruje 99,98 % nečistot
Snadné čištění nádoby na prach: vždy praktické vyprazdňování a čištění pro úklid bez námahy
Model Animal je dodáván s příslušenstvím pro optimální úklid zvířecích chlupů
Obecné
| Typ přístroje | Bezsáčkový vysavač |
|---|---|
| Typ vysavače | Bezsáčkový |
Vlastnosti
| Hlučnost | 77 dB |
|---|---|
| Délka kabelu | 5,0 m |
| Stupeň filtrace | 3 |
| Objem sáčku/nádoby | 1,2 l |
| Akční rádius | 7,6 m |
Výbava
| Typ držáku | Nemá |
|---|---|
| Trubky | Teleskopické kov |
| Typ filtru | EPA E12, Omyvatelný filtr |
| Kartáče | Na zvířecí chlupy |
| Hubice | Tvrdé podlahy, Štěrbinová |
Funkce
| Indikátor naplnění sáčku | Ano |
|---|
Energetické parametry
| Příkon | 750 W |
|---|
Napájení
| Napájení | Síť |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 30,40 cm |
|---|---|
| Šířka | 25,50 cm |
| Hloubka | 37,00 cm |
| Hmotnost | 4,9 kg |
Barva
| Barva | Bílá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.