- 20 LED svítících barevných žárovek
- barva světla: teplá bílá
- délka světelné části: 1,5 m
- napájení pomocí 2× baterií typu AA
- pouze vnitřní použití
Žárovek je nepřeberné množství. Malé, velké, tlusté, tenké, bílé, barevné. Ty naše malé, barevné a roztomilé ale nemají konkurenci.
149 Kč
123 Kč bez DPH

Světelná girlanda barevné žárovky RETLUX RXL 492

Barevná světelná girlanda Retlux
Malé žárovičky na světelném řetězu Retlux RXL 492 vás vtáhnou do světa barev. Světelná girlanda je hravá a plná barev. Je ideální na osvětlení dětského pokoje i větvičky vánočního chvojí. Její výhodou je napájení pomocí 2 baterií typu AA, kdy nemusíte řešit zdroj elektrické energie.

Pohádkově barevná dekorace
Girlanda s barevnými kuličkami, které krásně lámou světlo s třpytivým a blyštivým efektem, je dodávána v pestrobarevném provedení. Najdete na ní zelenou, žlutou, modrou a červenou barvu. Je vhodná pro vnitřní použití, kde například rozzáří poličku i okno.
Malé žárovičky na světelném řetězu Retlux RXL 492 vás vtáhnou do světa barev. Světelná girlanda Retlux RXL 492 je hravá a plná barev. Je ideální na osvětlení dětského pokoje i větvičky vánočního chvojí. Její výhodou je napájení pomocí 2 baterií typu AA, kdy nemusíte řešit zdroj elektrické energie poblíž.
Pohádkově barevná dekorace
Girlanda s barevnými kuličkami, které krásně lámou světlo s třpytivým a blyštivým efektem, je dodávána v pestrobarevném provedení. Najdete na ní zelenou, žlutou, modrou a červenou barvu. Je vhodná pro vnitřní použití, kde například rozzáří poličku i okno.
Obecné
| Typ baterie | AA - Tužková |
|---|---|
| Druh dekorace | Světelné řetězy - kuličky |
| Druh řetězu | Girlanda |
| Typ přístroje | Vánoční dekorace |
Určení
| Použití | Vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Délka osvětlené části | 1,5 m |
| Počet LED | 20 |
Konektory
| Možnost napojení | Ne |
|---|
Funkce
| Časovač | Ano |
|---|---|
| Režimy svícení | Svítí |
Napájení
| Napájení | 2× AA baterie |
|---|---|
| Délka přívodu | 0,30 m |
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 140 g |
|---|
5 z 5
hodnotili celkem
2 ověření zákazníci
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.