- LED žárovka
- teplé bílé světlo
- 7,5 × 7,5 × 13,2 cm
- 3× LR44 baterie součástí balení
- použití pouze ve vnitřních prostorách
Světelná dekorace porcelánový zvonek, velikost: 7,5 x 7,5 x 13,2 cm, počet led: 1, barva světla: teplá bílá, napájení: 3x LR44 (jsou součástí balení)
29 Kč
24 Kč bez DPH

Porcelánový zvonek Retlux RXL 471

Tradiční světelná výzdoba
Zvonečky a rolničky tradičně k Vánocům patří. Tato porcelánová ozdoba zvonek Retlux RXL 471 v elegantním matném provedení rozzáří váš domov díky 1 LED světélku. Dekor vesničky zalité měkkým bílým světlem je pohlazením pro duši – pomůže vám navodit pocit klidu a pohody.
Obecné
| Typ baterie | LR44 |
|---|---|
| Typ přístroje | Vánoční dekorace |
Určení
| Použití | Vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
Funkce
| Časovač | Ne |
|---|
Napájení
| Napájení | 3× LR44 |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 13,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,50 cm |
| Hloubka | 7,50 cm |
5 z 5
hodnotili celkem
2 ověření zákazníci
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.