Plyšový sob s LED osvětlením, výška 91 cm, s bílými doplňky
617 Kč
510 Kč bez DPH
Plyšový sob s LED osvětlením
Výška 91 cm
Počet LED: 6
Barva světla: teplá bílá
Svítící srdíčka, bílé doplňky
Výška 91 cm
Počet LED: 6
Barva světla: teplá bílá
Svítící srdíčka, bílé doplňky
Obecné
| Typ baterie | CR 2032 |
|---|---|
| Druh dekorace | Sob |
| Typ přístroje | Vánoční dekorace |
Určení
| Použití | Vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Smart | Ne |
|---|---|
| Barva světla | Teplá bílá |
| Počet LED | 6 |
| Třída krytí | IP20 |
| Závit/Patice |
Funkce
| Časovač | Ne |
|---|
Napájení
| Napájení | 1× CR2032 |
|---|
Vzhled a design
| Materiál | Plyš |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 91,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 29,00 cm |
| Hloubka | 18,00 cm |
| Hmotnost | 900 g |
4,9 z 5
hodnotilo celkem
9 ověřených zákazníků
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.