Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Retlux RXL 380

Vánoční řetěz Smart WiFi, kuličky 120 LED, multicolor (výběr z osmi barev), ovládání prostřednictví aplikace, celková délka 16,9 m, 64 funkcí, vnitřní i venkovní použití, IP44, kompatibilní s Amazon Alexa a Google AssistantCelý popis

Hlídat změny u produktu
Retlux RXL 380

Retlux RXL 380

Detail světelných kuliček

Smart WiFi řetěz barevný s kuličkami RETLUX RXL 380

  • světelný řetěz v délce 11,9 m
  • délka přívodního kabelu 5 m
  • vzdálenost mezi jednotlivými žárovkami 10 cm
  • 120 multicolor LED barevných kuliček
  • ovládání pomocí mobilní aplikace
  • 64 funkcí a nastavitelný časovač
  • vnitřní i venkovní použití
Světelné kuličky na stromě

Šťastné a rozzářené

Smart WiFi barevný řetěz se 120 LED kuličkami s efekty RETLUX RXL 380 je dlouhý 16,9 m a na 11,9 metrech má rozmístěny roztomilé světelné kuličky vzdálené v pravidelných 10centimetrových rozestupech. Přívodní kabel dlouhý 5 metrů pohodlně dosáhne k nejbližší zásuvce a odpadají tak starosti s použitím prodlužováku. Ať už zdobíte okna obýváku, vánoční stromeček nebo rovnou střechu svého království, s tímto vánočním řetězem, díky možnosti použití vevnitř i venku, zvládnete zaručeně vykouzlit tu správnou světelnou atmosféru téměř kdekoliv.

Detail rozsvícených kuliček

Vánoce plné barev

K dokonalým vánočním svátkům patří bílý sníh a spousta barevných světýlek, která rozzáří dlouhé zimní noci. Chytrý řetěz s kuličkami RETLUX RXL 380 dokáže svítit až osmi barvami, mezi kterými si můžete vybrat jednu, anebo je necháte svítit mnohobarevně, multicolor. 120 LED kulatých žároviček s 64 funkcemi budou svítit přesně podle vašich představ a požadavků. Plně nastavitelný časovač vám pomůže úžasnou barevnou podívanou i správně načasovat.

Chytré ovládání světýlek

Ježíšek je letos smart

Letos si Vánoce udělejte zábavné a chytré. Smart vánoční řetěz RETLUX RXL 380 můžete snadno nastavit pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo hlasovým ovladačem s Google Assistant či Amazon Alexa. Snadno a jednoduše tak zvládnete nastavit intenzitu svícení, přechody barev nebo postupné rozsvěcení a zhasínání. A zvládnete to až s deseti různými chytrými WiFi RETLUX RXL řetězy najednou. Nebojte se popustit uzdu své fantazii a udělejte si krásné rozzářené Vánoce.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.