Drátěný anděl s třpytkami 15LED, časovač: 6/18 h, barva světla: teplá bílá, počet LED: 15, napájení 2xAA, pro vnitřní použití
249 Kč
206 Kč bez DPH
Drátěný anděl s třpytkami 15LED
Časovač: 6/18 h
Rozměry: 30 x 25 cm
Barva světla: teplá bílá
Počet LED: 15
Napájení 2x AA (nejsou součástí balení)
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 20
Časovač: 6/18 h
Rozměry: 30 x 25 cm
Barva světla: teplá bílá
Počet LED: 15
Napájení 2x AA (nejsou součástí balení)
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 20
Obecné
| Typ baterie | AA - Tužková |
|---|---|
| Druh dekorace | Dekorace z příze |
| Typ přístroje | Drátěná dekorace 15 LED |
Určení
| Použití | Vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Počet LED | 15 |
Funkce
| Časovač | Ano |
|---|
Napájení
| Napájení | 2× AA baterie |
|---|
Vzhled a design
| Materiál | Příze |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 31,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 25,00 cm |
| Hloubka | 25,00 cm |
| Hmotnost | 378 g |
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.