Skleněná ozdoba s dekorem "dům" a umělým sněhem, 1 LED, barva světla: teplá bílá, materiál sklo + dřevěná překližka, napájení 3xLR44
(obsaženo v dodávce), časovač: 6/18 h
(obsaženo v dodávce), časovač: 6/18 h
99 Kč
82 Kč bez DPH
Skleněná ozdoba s dekorem "dům" a umělým sněhem
1 LED
Barva světla: teplá bílá
Materiál sklo + dřevěná překližka
Napájení 3xLR44 (obsaženo v dodávce)
Časovač: 6/18 h
1 LED
Barva světla: teplá bílá
Materiál sklo + dřevěná překližka
Napájení 3xLR44 (obsaženo v dodávce)
Časovač: 6/18 h
Obecné
| Typ baterie | LR44 |
|---|---|
| Druh dekorace | Skleněné dekorace |
| Typ přístroje | Vánoční dekorace |
Určení
| Použití | Vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
Funkce
| Časovač | Ano |
|---|
Napájení
| Napájení | 3× LR44 |
|---|
Vzhled a design
| Materiál | Sklo |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 18,30 cm |
|---|---|
| Šířka | 9,70 cm |
| Hloubka | 9,70 cm |
| Hmotnost | 138 g |
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.