Vánoční řetěz 40LED, časovač 6/18 h, délka osvětleného kabelu 10 m, počet LED 40, barva světla multicolor, pro vnitřní i venkovní použití, krytí IP 44
399 Kč
330 Kč bez DPH
Vánoční řetěz 40LED
Tvar šišky
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 15 m
Délka osvětleného kabelu: 10 m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Počet LED: 40
Barva světla: multicolor
Pro vnitřní i venkovní použití
Krytí: IP 44
Tvar šišky
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 15 m
Délka osvětleného kabelu: 10 m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Počet LED: 40
Barva světla: multicolor
Pro vnitřní i venkovní použití
Krytí: IP 44
Obecné
| Druh dekorace | Světelný řetěz - atypický tvar |
|---|---|
| Druh řetězu | Šiška |
| Typ přístroje | Vánoční dekorace |
Určení
| Použití | Venkovní i vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Barva světla | Mnohobarev |
|---|---|
| Délka osvětlené části | 10,0 m |
| Počet LED | 40 |
| Doporučená výška stromku | 1,3 m |
Konektory
| Možnost napojení | Ne |
|---|
Funkce
| Časovač | Ano |
|---|---|
| Režimy svícení | Svítí |
Energetické parametry
| Příkon | 2 W |
|---|
Napájení
| Napájení | Síť 230 V |
|---|---|
| Délka přívodu | 5,00 m |
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 380 g |
|---|
5 z 5
hodnotilo celkem
12 ověřených zákazníků
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.