Nano 150LED v trubici, celkový počet LED 150, barva světla teplá bílá, pro vnitřní použití, krytí IP 44
119 Kč
98 Kč bez DPH
Nano 150LED v trubici
Celková délka kabelu: 15 m
Délka osvětleného kabelu: 10 m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Celkový počet LED: 150
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 44
Celková délka kabelu: 15 m
Délka osvětleného kabelu: 10 m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Celkový počet LED: 150
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 44
Obecné
| Druh dekorace | Světelný řetěz - klasická světýlka |
|---|---|
| Druh řetězu | Vánoční řetězy NANO do sítě |
| Typ přístroje | Vánoční dekorace |
Určení
| Použití | Venkovní i vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Délka osvětlené části | 15,0 m |
| Počet LED | 150 |
Konektory
| Možnost napojení | Ne |
|---|
Funkce
| Časovač | Ne |
|---|---|
| Režimy svícení | Svítí |
Energetické parametry
| Příkon | 2 W |
|---|
Napájení
| Napájení | Síť 230 V |
|---|---|
| Délka přívodu | 5,00 m |
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 497 g |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.