Vánoční řetěz classic 8 FCÍ 100LED, časovač 6/18 h, délka osvětleného kabelu 10 m, počet LED 100, 8 funkcí, krytí IP 44
349 Kč
288 Kč bez DPH
Vánoční řetěz classic 8 FCÍ 100LED
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 15 m
Délka osvětleného kabelu: 10 m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Počet LED: 100
8 funkcí:
1. Blikání v intervalu 1 vteřina a poté postupně zrychluje
2. Pomalé rozsvěcení, zhasínání a prostřídání všech diod
3. Střídavé blikání, poté rychlé střídavé blikání všech diod
4. Pomalé rozsvěcení a zhasínání všech diod
5. Střídavé blikání diod
6. stálé svícení
7. imitace třpytu, poté střídavé zrychlující blikání, pomalé střídavé rozsvěcení a zhasínání
8. Zpomalující imitace třpytu
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní i venkovní použití
Krytí: IP 44
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 15 m
Délka osvětleného kabelu: 10 m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Počet LED: 100
8 funkcí:
1. Blikání v intervalu 1 vteřina a poté postupně zrychluje
2. Pomalé rozsvěcení, zhasínání a prostřídání všech diod
3. Střídavé blikání, poté rychlé střídavé blikání všech diod
4. Pomalé rozsvěcení a zhasínání všech diod
5. Střídavé blikání diod
6. stálé svícení
7. imitace třpytu, poté střídavé zrychlující blikání, pomalé střídavé rozsvěcení a zhasínání
8. Zpomalující imitace třpytu
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní i venkovní použití
Krytí: IP 44
Obecné
| Druh dekorace | Světelný řetěz - klasická světýlka |
|---|---|
| Druh řetězu | Vánoční řetězy Multifunkční |
| Typ přístroje | Vánoční dekorace |
Určení
| Použití | Venkovní i vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Délka osvětlené části | 10,0 m |
| Počet LED | 100 |
| Doporučená výška stromku | 1,3 m |
Konektory
| Možnost napojení | Ne |
|---|
Funkce
| Časovač | Ano |
|---|---|
| Režimy svícení | Svítí |
Energetické parametry
| Příkon | 4 W |
|---|
Napájení
| Napájení | Síť 230 V |
|---|---|
| Délka přívodu | 5,00 m |
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 316 g |
|---|
5 z 5
hodnotilo celkem
5 ověřených zákazníků
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.