Nano 30LED, časovač: 6/18 h, barva světla teplá bílá, krytí IP 20
99 Kč
82 Kč bez DPH
Nano 30LED
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 3,3 m
Délka osvětleného kabelu: 3 m
Délka přívodní šňůry: 0,3 m
Celkový počet LED: 30
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 20
Napájení 3x AA
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 3,3 m
Délka osvětleného kabelu: 3 m
Délka přívodní šňůry: 0,3 m
Celkový počet LED: 30
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 20
Napájení 3x AA
Obecné
| Typ baterie | AA - Tužková |
|---|---|
| Druh dekorace | Světelný řetěz - klasická světýlka |
| Druh řetězu | Vánoční řetězy NANO bateriové |
| Typ přístroje | Vánoční dekorace |
Určení
| Použití | Vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Délka osvětlené části | 3,0 m |
| Počet LED | 30 |
Konektory
| Možnost napojení | Ne |
|---|
Funkce
| Časovač | Ano |
|---|---|
| Režimy svícení | Svítí |
Energetické parametry
| Příkon | 2 W |
|---|
Napájení
| Napájení | 3× AA baterie |
|---|---|
| Délka přívodu | 0,30 m |
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 49 g |
|---|
5 z 5
hodnotili celkem
2 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.