Svíčky 20LED, časovač 6/18 h, celková délka kabelu 10m, délka osvětleného
kabelu 5m, délka přívodní šňůry 5m, barva světla teplá bílá, krytí IP 20
kabelu 5m, délka přívodní šňůry 5m, barva světla teplá bílá, krytí IP 20
499 Kč
412 Kč bez DPH
Svíčky 20LED
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 10m
Délka osvětleného kabelu: 5m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Celkem 20x
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 20
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 10m
Délka osvětleného kabelu: 5m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Celkem 20x
Barva světla: teplá bílá
Pro vnitřní použití
Krytí: IP 20
Obecné
| Druh dekorace | Světelný řetěz - atypický tvar |
|---|---|
| Typ přístroje | Vánoční dekorace |
Určení
| Použití | Vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Smart | Ne |
|---|---|
| Barva světla | Teplá bílá |
| Délka osvětlené části | 10,0 m |
| Počet LED | 20 |
| Třída krytí | IP20 |
| Závit/Patice |
Funkce
| Časovač | Ano |
|---|
Energetické parametry
| Příkon | 2 W |
|---|
Napájení
| Napájení | Síť 230 V |
|---|---|
| Délka přívodu | 5,00 m |
Vzhled a design
| Materiál | Kombinace materiálů |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 384 g |
|---|
5 z 5
hodnotili celkem
3 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.