Vánoční řetěz 50LED, časovač 6/18 h, celková délka kabelu 10 m, délka osvětleného kabelu 5 m, barva světla studená bílá, krytí IP 44
249 Kč
206 Kč bez DPH
Vánoční řetěz 50LED
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 10 m
Délka osvětleného kabelu: 5 m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Počet LED: 50
Barva světla: studená bílá
Pro vnitřní i venkovní použití
Krytí: IP 44
Časovač: 6/18 h
Celková délka kabelu: 10 m
Délka osvětleného kabelu: 5 m
Délka přívodní šňůry: 5 m
Počet LED: 50
Barva světla: studená bílá
Pro vnitřní i venkovní použití
Krytí: IP 44
Obecné
| Druh dekorace | Světelný řetěz - klasická světýlka |
|---|---|
| Druh řetězu | Vánoční řetězy Klasické |
| Typ přístroje | Vánoční dekorace |
Určení
| Použití | Venkovní i vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Barva světla | Studená bílá |
|---|---|
| Délka osvětlené části | 5,0 m |
| Počet LED | 50 |
| Doporučená výška stromku | 0,9 m |
Konektory
| Možnost napojení | Ne |
|---|
Funkce
| Časovač | Ano |
|---|---|
| Režimy svícení | Svítí |
Energetické parametry
| Příkon | 4 W |
|---|
Napájení
| Napájení | Síť 230 V |
|---|---|
| Délka přívodu | 5,00 m |
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 226 g |
|---|
4,3 z 5
hodnotilo celkem
6 ověřených zákazníků
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.