- světelný tok 1 800 lm
- příkon 20 W
- stupeň krytí IP65
- teplota světla 4 000 K
- úhel svitu 120°
- energetická třída F
- halogenový ekvivalent 120 W
LED reflektor, příkon 20W, světelný tok 1800lm, studená bílá, vyzařovací úhel 120°, stupeň krytí IP65, bezrámečkový design, síťové napájení
199 Kč
164 Kč bez DPH

LED reflektor Retlux RSL 250

Odolná konstrukce a funkce
LED reflektor Retlux RSL 250 disponuje hliníkovým tělem, které zajišťuje účinné odvádění tepla a zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození. Pro venkovní použití je vybaven stupněm krytí IP65, což znamená plnou ochranu proti prachu a tryskající vodě. Bezrámová konstrukce omezuje usazování nečistot a zjednodušuje čištění. Standardní napájení 230 V a univerzální montážní systém vám umožní instalaci na beton, kov i další povrchy. Spolehněte se na kvalitní osvětlení do náročných podmínek.
Obecné
| Typ přístroje | LED reflektor |
|---|
Určení
| Použití | Venkovní i vnitřní |
|---|
Vlastnosti
| Barva světla | Studená bílá |
|---|---|
| Světelný tok | 1800 lm |
| Třída krytí | IP65 |
Výbava
| Pohybový senzor | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 120,0 W |
| Příkon | 20 W |
Napájení
| Napájení | Síť 230 V |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 10,40 cm |
|---|---|
| Šířka | 13,35 cm |
| Hloubka | 4,70 cm |
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.