Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Retlux RPL 57

5,0
1 hodnocení

Nabíjecí čelovka 3W, úzký paprsek, široký paprsek, červené světlo- ON nebo SOS, až 30 hodin svícení, světelný tok 200 lm, dosvit 70 m, baterie Li-Ion 1200 mAh, IPX7Celý popis

Hlídat změny u produktu
Retlux RPL 57

Retlux RPL 57

Nabíjecí čelová svítilna Retlux RPL 57

Nabíjecí čelová svítilna Retlux RPL 57

  • COB osvětlení a svítivost až 200 lm
  • dosvit až 70 m
  • nabíjení pomocí USB
  • až 30 hodin na jedno nabití
  • krytí IP x7
  • rozměry 75 × 59 × 42 mm
Nabíjecí čelová svítilna Retlux RPL 57

Tma vás už nezastaví

Vstupte do světa nekonečných možností s čelovkou Retlux RPL 57, vaším spolehlivým partnerem pro každou situaci. Tato čelovka je vybavena inovativním LED systémem COB/SPOT, který vám poskytne přesně to světlo, které potřebujete. Ať už se chystáte na noční běh, táboření nebo práci v temných prostorech, Retlux RPL 57 vám nabídne spotové světlo pro úzký paprsek s intenzitou až 200 lm a výdrží 3,5 hodiny, ale i široký paprsek COB pro širší osvětlení. S hmotností pouhých 82 g a kompaktními rozměry 75 × 59 × 42 mm je tato čelovka ideálním řešením pro každého, kdo potřebuje spolehlivé a pohodlné osvětlení.

Nabíjecí čelová svítilna Retlux RPL 57

Výkonná, odolná a vždy připravená

Čelovka Retlux RPL 57 je nejen výkonná, ale také vysoce odolná a uživatelsky přívětivá. S krytím IP x7 je odolná proti vodě, což z ní činí ideálního společníka pro venkovní dobrodružství v jakémkoliv počasí. Díky integrované Li-Ion baterii s kapacitou 1 200 mAh a rychlým nabíjením přes USB (kabel je součástí balení), bude vaše svítilna vždy připravena k použití. S dosvitem až 70 metrů a dobou svícení až 30 hodin vás čelová svítilna Retlux nikdy nenechá ve tmě. Objevte světlo, které vám poskytne svobodu pohybu a bezpečí v každé situaci.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.