Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Retlux RPL 401

Taktická hliníková svítilna, LED zdroj s výkonem 2 000 lm, dosvit až 800m, výdrž na jedno nabití 15h, funkce powerbanky, USB-C dobíjeníCelý popis

RETLUX RPL 401

Svítilna outdoor taktická RETLUX RPL 401

  • odolná konstrukce z kvalitního kovu
  • všestranné použití
  • snadno ovladatelná funkce ZOOM pro zaměření předmětů na dálku
  • svítí až 15 hodin
  • přední světlo s výkonem 2 000 lm, boční COB světla a červené osvětlení
  • stupeň krytí IP44: ochrana proti stříkající vodě
  • dosvítí až do vzdálenosti 700 m
  • elegantní design v černé barvě
  • powerbanka pro dobití externích zařízení
RETLUX RPL 401

Svítilna pro nouzové situace vybavená powerbankou

Hledáte kvalitní světelný zdroj pro vaše dobrodružné výpravy, adrenalinové sporty či nouzovém situace? Buďte nároční a vsaďte na outdoorovou svítilnu RETLUX RPL 401, která je připravena splnit všechny vaše požadavky a přidat navíc skvělé funkce. Její tělo je vyrobeno z odolného kovu s ochranou IP44, což pro vás znamená, že vydrží nárazy i kontakt s vodou, a přitom je navržena tak, aby vám skvěle padla do ruky a manipulace s ní byla maximálně pohodlná. Tím nejdůležitějším parametrem je samozřejmě světlo. S ultra výkonem 2 000 lm budete mít záři, která osvětlí vaše kroky až do vzdálenosti 700 m, takže tma už nikdy nebude problém. Svítilna je navíc vybavená COB bočním světlem se sílou světelného toku 200 lm a nouzovým červeným světlem se světelným tokem 100 lm.

RETLUX RPL 401

Přesné zacílení s funkcí zoom

A to není vše, co vám může svítilna nabídnout. Je vybavena intuitivně ovladatelnou funkcí ZOOM, která vám umožní snadno a rychle zaměřit jakýkoli objekt na velkou vzdálenost. Disponuje také vestavěnou powerbankou, což je velice praktické, pokud se vám během vaší akce vybije mobil či jiné zařízení. Díky Li-ion akumulátorům o kapacitě 4 400 mAh ho jednoduše nabijete přes USB-C kabel do 100% energie. Ať už vás čekají dlouhé toulky přírodou bez kontaktu s civilizací, kempování v přírodě či výpadek proudu, tak s taktickou svítilnou RETLUX RPL 401 budete vždy připraveni a vybaveni skvělým světlem i energií.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.