- délka 2 × 50 cm
- 30 LED na metr
- krytí IP44
- napájení 5 V
- příkon 4,8 W
- ovládání manuální
- barva studená bílá
- životnost 30 000 h
Bílý LED pásek 2×50cm do konektoru USB, pro podsvícení televizorů a monitorů a pro různá dekorativní podsvícení, 2× 50cm LED pásek (každý s 15ti vysoce svítívými LED diodami), příkon: 7,2W, barva světla 4000K (Studená bílá), životnost 30 000 hodin svícení
199 Kč
164 Kč bez DPH

LED pásek RETLUX RLS 101 studená bílá

Praktické podsvícení na míru
LED pásek RETLUX RLS 101 studená bílá nabízí dva segmenty po 50 cm s možností řezání na míru. Díky tomu přesně přizpůsobíte podsvícení televizorů i monitorů. Montáž zvládnete během několika minut pomocí kvalitní 3M lepicí pásky. Praktický manuální vypínač na napájecím kabelu umožňuje snadné ovládání bez dodatečných zařízení. Rovnoměrné osvětlení zajišťují LED diody typu 5050 SMD, které jsou ideální jak pro dekorativní účely, tak pro snížení únavy očí při práci s obrazovkami.
Obecné
| Provedení | LED pásek |
|---|---|
| Typ přístroje | LED pásek |
Vlastnosti
| Barva světla | Studená bílá |
|---|---|
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 4000 K |
| Životnost | 30000 h |
Energetické parametry
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Napětí | 5 |
| Příkon | 5 W |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 0,30 cm |
|---|---|
| Hloubka | 500,00 cm |
5 z 5
hodnotili celkem
4 ověření zákazníci
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.