- LED žárovka 12 W
- patice E27
- klasický tvar
- životnost více než 25 000 h
- energetická třída D

LED žárovka RETLUX RLL 607

Rozsviťte svůj prostor
Představujeme vám LED žárovku RETLUX RLL 607, která se stane doplňkem jakéhokoliv osvětleného prostoru. Přestože má příkon jen 12 W, její výkon dokáže snadno nahradit tradiční 105W vláknovou žárovku. To znamená, že získáte stejně intenzivní osvětlení, ale s mnohem nižšími náklady na energii. Díky skvělému poměru světelného toku/příkonu tato žárovka získává skóre energetické třídy D. Je tedy jasné, že jde o chytrou investici.

Studená bílá barva oko potěší
LED žárovka RETLUX nejenže skvěle svítí, ale také vypadá stylově. Klasický tvar, rozměry 118 × 60 mm (d × Ø) a univerzální patice E27 zaručuje, že padne do různých osvětlovacích zařízení – od moderních až po retro. Se světelným tokem 1 620 lm a studenou bílou barvou o teplotě 4 000 K vytvoříte atmosféru, která je ideální pro čtení, vaření nebo relaxaci.
| Typ žárovky | LED |
|---|---|
| Provedení | Classic |
| Typ přístroje | LED žárovka Classic |
| Typ hlavy | A60 |
| Barva světla | Studená bílá |
|---|---|
| Světelný tok | 1620 lm |
| Počet spínacích cyklů | 15000 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 4000 K |
| Vyzařovací úhel | 120,0 |
| Závit/Patice | E27 |
| Životnost | 25000 h |
| Stmívatelnost | Ne |
|---|
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 105,0 W |
| Napětí | 220-240 |
| Příkon | 12 W |
| Průměr | 60,0 mm |
|---|---|
| Výška | 6,00 cm |
| Hmotnost | 45 g |
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.