LED žárovka, svíčková C37 8 W, patice E14, 720 lm, 4000K - studená bílá, životnost více než 25000h
79 Kč
65 Kč bez DPH
LED žárovka
Svíčková C37 8 W
Patice E14
Populární náhrada za vláknovou žárovku 55W
220-240V
4000K - studená bílá
Životnost více než 25000h
Světelný tok: 720 lm
Rozměry: 100*37mm (d*Ø)
Svíčková C37 8 W
Patice E14
Populární náhrada za vláknovou žárovku 55W
220-240V
4000K - studená bílá
Životnost více než 25000h
Světelný tok: 720 lm
Rozměry: 100*37mm (d*Ø)
Obecné
| Typ žárovky | LED |
|---|---|
| Provedení | Svíčková |
| Typ přístroje | LED žárovka candle |
| Typ hlavy | C37 |
Vlastnosti
| Barva světla | Studená bílá |
|---|---|
| Světelný tok | 720 lm |
| Počet spínacích cyklů | 15000 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 4000 K |
| Vyzařovací úhel | 180,0 |
| Závit/Patice | E14 |
| Životnost | 25000 h |
Funkce
| Stmívatelnost | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 55,0 W |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 8 W |
Rozměry a hmotnost
| Průměr | 37,0 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 21 g |
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.