LED žárovka, Big Globe 20 W, patice E27, 3000K - teplá bílá, životnost více než 20000h
Produkt již není v prodeji.
Tento produkt je v doprodeji. Jeho nástupce je RLL 467 / SAP ID: 50005759
LED žárovka
Big Globe 20 W
Patice E27
220-240V
3000K - teplá bílá
Životnost více než 20000h
Světelný tok: 1800 lm
20 W 115 W (u klasické žárovky)
LED žárovka
Big Globe 20 W
Patice E27
220-240V
3000K - teplá bílá
Životnost více než 20000h
Světelný tok: 1800 lm
20 W 115 W (u klasické žárovky)
Obecné
| Provedení | Jumbo |
|---|---|
| Typ přístroje | LED žárovka big globe |
| Typ hlavy | G120 |
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Světelný tok | 1800 lm |
| Počet spínacích cyklů | 15000 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 3000 K |
| Vyzařovací úhel | 270,0 |
| Závit/Patice | E27 |
| Životnost | 20000 h |
Funkce
| Stmívatelnost | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 115,0 W |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
Rozměry a hmotnost
| Průměr | 120,0 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 118 g |
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.