LED voděodolná třepetající hřbitovní svíčka, materiál plast, barva světla teplá bílá, napájení 2x AA (nutno
dokoupit zvlášť), doba svícení >720h
dokoupit zvlášť), doba svícení >720h
129 Kč
107 Kč bez DPH
LED voděodolná třepetající hřbitovní svíčka
Materiál: plast
Funkce: ON/ OFF
Zdroj: LED dioda, 5 mm
Barva světla: Teplá bílá
Napájení 2x AA (nutno dokoupit zvlášť)
Bezpečný zdroj osvětlení - ochrana proti požáru
Odolnost proti povětrnostním vlivům
Doba svícení >720h
Rozměry: (v*Ø) 120x80mm
Materiál: plast
Funkce: ON/ OFF
Zdroj: LED dioda, 5 mm
Barva světla: Teplá bílá
Napájení 2x AA (nutno dokoupit zvlášť)
Bezpečný zdroj osvětlení - ochrana proti požáru
Odolnost proti povětrnostním vlivům
Doba svícení >720h
Rozměry: (v*Ø) 120x80mm
Obecné
| Typ žárovky | LED |
|---|---|
| Typ baterie | AA - Tužková |
| Typ přístroje | LED svíčka |
Určení
| Použití | Náhrobní |
|---|
Napájení
| Napájení | AA - Tužková - R6 |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 12,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,20 cm |
| Hmotnost | 107 g |
4,6 z 5
hodnotili celkem
4 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.