- příkon 40 W
- patice G9
- světelný tok 460 lm
- životnost 2 000 hodin
Halogenová žárovka, napětí 230V, příkon 40W (úsporný ekvivalent 55W), patice/typ hlavy G9, stmívatelná, teplota chromatičnosti 2800K - teplá bílá, životnost 2000h, světelný tok 460lm
Slevový kupón
99 Kč
82 Kč bez DPH

Žárovka do trouby RETLUX RHL 220

Spolehlivost i při nejvyšších teplotách
Tato halogenová žárovka RHL 220 G9 s příkonem 40 W je speciálně navržena pro použití v pečicích troubách. Díky své vysoké odolnosti proti teplotám je ideálním řešením pro prostředí, kde se vyžaduje stabilní a spolehlivé osvětlení i při extrémních teplotách až do 300 °C.

Výkon, na který se můžete spolehnout
Žárovka vyzařuje teplé bílé světlo (2 800 K), které nejen skvěle osvětluje, ale také dodává jídlu v troubě přitažlivější vzhled. Díky světelnému toku 460 lm se můžete těšit na jasné a rovnoměrné osvětlení, které zajistí dokonalou viditelnost v každé situaci.
Obecné
| Provedení | Speciální |
|---|---|
| Typ přístroje | Halogenová žárovka |
| Typ hlavy | G9 |
Vlastnosti
| Smart | Ne |
|---|---|
| Barva světla | Teplá bílá |
| Světelný tok | 460 lm |
| Počet spínacích cyklů | 7500 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 2800 K |
| Vyzařovací úhel | 300,0 |
| Závit/Patice | G9 |
| Životnost | 2000 h |
Funkce
| Stmívatelnost | Ano |
|---|
Energetické parametry
| Energetická třída | G |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 55,0 W |
| Napětí | 230 |
| Příkon | 40 W |
Rozměry a hmotnost
| Průměr | 13,0 mm |
|---|---|
| Výška | 3,40 cm |
| Hloubka | 1,10 cm |
| Hmotnost | 11 g |
5 z 5
hodnotili celkem
2 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.