- měřič spotřeby energie
- měření kWh, W, A, V, Hz, PF
- přesnost měření ± 2 %
- vlastní spotřeba 0,5 W
Měřič spotřeby RETLUX RDM 1004 přesně sleduje odběr elektřiny, měří watty, napětí i proud, zobrazuje reálné náklady na provoz spotřebičů

Měřič spotřeby RETLUX RDM 1004

Měřič spotřeby s 3“ displejem
Zajímali jste se někdy, kolik vás stojí provoz lednice, pračky nebo trouby? S měřičem spotřeby RETLUX RDM 1004 to budete vědět na korunu přesně. Spotřebu zásuvky pečlivě sleduje a přepočítá ji na koruny, eura nebo kostky másla.

Skvěle podsvícený displej
Měřič RDM 1004 je po zapojení do zásuvky okamžitě připraven k použití. Žádné složité nastavování ani instalace. Díky podsvícenému LCD displeji vám navíc neuteče ani kilowatt. Všechno přehledně vidíte a bez problémů přečtete i bez rozsvíceného světla.

Když máte potřebu zjistit spotřebu
Díky přesnému měření s odchylkou pouhých 2 % máte dokonalý přehled o napětí nebo aktuální a celkové spotřebě. Na základě podložených informací se tak můžete rozhodnout, jestli by u některého spotřebiče nebylo lepší regulovat spotřebu.

Dokonalý přehled o financích
Motá se vám z voltů a kilowattů hlava? Nejste sami. Když ale do měřiče RETLUX RDM 1004 zadáte cenu za elektřinu, přeloží vám všechno do srozumitelného jazyka financí. Snadno tak odhalíte největší žrouty ve své domácnosti a reálné náklady na provoz spotřebičů.

Co vše najdete v balení produktu?
V balení najdete bílý měřící přístroj s 3“ LCD displejem, který je vybaven podsvícením pro lepší čitelnost. Pro použití ho stačí jen zapojit do běžné zásuvky bez nutnosti nastavování nebo jakékoliv instalace. Díky skromným rozměrům se hodí i do těch nejmenších domácností.
| Typ multimetru | Digitální |
|---|---|
| Typ přístroje | Měřič spotřeby |
| Minimální frekvence | 45 Hz |
|---|---|
| Přesnost měření frekvence ± | 1 % |
| Přesnost měřní proudu AC ± | 1 % |
| Maximální proud AC (střídavý) | 16 A |
| Přesnost měření proudu DC ± | 1 % |
| Maximální proud DC (stejnosměrný) | 16 A |
| Maximální AC napětí (střídavé) | 230 V |
| Maximální frekvence | 65 Hz |
| Funkce měření | AC proudu, DC napětí, DC proudu, Frekvence, Odporu |
|---|
| Napájení | Ze sítě |
|---|
| Výška | 74,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 79,00 cm |
| Hloubka | 194,00 cm |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.